ЛЬВІВ

true 54.147.241.171 (none) (none)

Двох швейцарців нагороджено грамотами облради

0

Учора на факультеті журналістики ЛНУ ім. Івана Франка відбулася зустріч з консулом й другим секретарем посольства Швейцарії в Україні п. Йостом Шмідтом та громадянином Швейцарської конфедерації, почесним громадянином Львова отцем і благодійником Робертом Готцом. Заступник голови облради Андрій Парубій нагородив швейцарців почесними грамотами Львівської облради за сприяння у наданні фінансової допомоги та зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти та охорони здоров’я за особисті ініціативи, які концентруються в Західній Україні і особливо у Львівській області – повідомляє прес-служба облради.

“Щорічно до Західної України надходила та надходить гуманітарна допомога із ліками і медобладнанням. Від початку доброчинної діяльності отця-доктора Готца, тобто з 1993 року, допомога закладам охорони здоров’я склала понад 20 млн. грн.“, - зазначив Андрій Парубій.

Роберт Готц - не лише релігійний діяч та меценат, а й блискучий журналіст, якому вдалось досягти вершин у цій галузі. Він є автором багатьох публікацій у швейцарській пресі про Україну й українців. У своєму виступі перед студентами Готц наголосив, що протягом свого знайомства з Україною в нього склалося особливе бачення українського менталітету. “Я мушу визнати, що українці, на відміну від швейцарців вміють імпровізувати і це робить їх неповторними“ – вважає він.

За особливі досягнення перед українцями Голова Львівського відділу Спілки журналістів Степан Курпіль вручив о. Роберту Готцу посвідчення члена національної Спілки журналістів України.

комментарии powered by Disqus

Останні новини

18:46

Депутатки Львівради просять припинити насилля на сесіях

18:22

У пожежі згоріла жінка

17:33

Пенсіонерка потрапила під колеса автомобіля

16:50

У бюджеті Львова є достатньо коштів для вирішення проблеми ТПВ, - Гройсман

16:20

У Львові буде «зелений» район

Погода
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

 

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus