ЛЬВІВ

true 54.147.241.171 (none) (none)

Галичина оголосить 2007-й рік роком Іоана Пінзеля

0

У суботу, 23 грудня, у львівському Музеї Іоана Пінзеля голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник, голова Івано-Франківської обласної ради Іван Олійник, заступник голови Тернопільської обласної ради Мирослав Білик, міський голова Львова Андрій Садовий, секретар Івано-Франківської міської ради Василь Бойчук та міський голова Тернополя Роман Заставний підписали Декларацію про намір проголосити 2007 рік у Галичині Роком Іоана Георгія Пінзеля, передає прес-служба Львівської обласної ради.

Як зазначив під час церемонії підписання декларації голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник, Іоан Пінзель – це той мистець, котрий, можливо, чи не єдиний працював одразу в трьох регіонах Західної України і залишив у них свої твори. Сьогодні настав час згадати про видатного художника, популяризуючи його творчість не лише в Україні, а й за її межами.

Мирослав Сеник також повідомив, що готують до друку великий альбом творів скульптора. Досягнуто попередньої домовленості про проведення його презентації в Тернополі, Івано-Франківську та Львові, а також, як завершення року Пінзеля, планують організувати виставку скульптур Іоана Пінзеля, що надаються до транспортування, у Києві.

Подію, яка відбулася у Львові 23 грудня, голова Львівської обласної ради назвав непересічною, однією з тих, які вирізняють наш регіон в Україні. А робота, що її здійснив директор Львівської галереї мистецтв Борис Возницький щодо збереження творів Іоана Пінзеля, – по-справжньому унікальна і ще не оцінена належним чином сучасниками. На думку Мирослава Сеника, ми повинні діяти так, щоб ці мистецькі скарби були не тільки надбанням вузького кола науковців, а й стали відомими якнайширшим колам шанувальників образотворчого мистецтва.

комментарии powered by Disqus

Останні новини

18:46

Депутатки Львівради просять припинити насилля на сесіях

18:22

У пожежі згоріла жінка

17:33

Пенсіонерка потрапила під колеса автомобіля

16:50

У бюджеті Львова є достатньо коштів для вирішення проблеми ТПВ, - Гройсман

16:20

У Львові буде «зелений» район

Погода
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

 

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus