ЛЬВІВ

true 54.147.241.171 (none) (none)

Соціально незахищених дітей Львівщини заохочують читати українські книжки

0

З 14 листопада на Львівщині реалізується новий дитячий Всеукраїнський благодійний проект «З книгою – до дітей!». Проект передбачає популяризацію книг та їх читання серед дітей і молоді із найбільш соціально незахищених категорій, а це вихованці сиротинців, інтернатів, дитячих будинків сімейного типу та колонії для неповнолітніх. Про це сьогодні повідомив координатор цього проекту,  голова МХО «Витанія» Тарас Яценко.

За його словами, проект стартував 30 вересня у Тернопільській, Херсонській та Івано-Франківській областях, а вже у середині листопада благодійники завітали і до Львівської області.

«14,15,16 листопада ми відвідали шість дитячих установ Львівщини та передали для них  комплекти сучасної художньої літератури від видавництва «Гран-Т» та журналів «Ангелятко» й «Ангеляткова наука», – сказав Тарас Яценко.

На Львівщині дитяча література зокрема була передана вихованцям дитячого будинку «Добре серце», що у с.Новий Милятин Буського району, дитбудинку «Вишенька» с.Жовтанці Камянка-Бузького району, сиротинці «Оранта», що у Дрогобичі, «Любисток» у Самборі та «Рідний дім» с.Корналовичі Старосамбірського району, а також Школі соціальної реабілітації для дітей у Городку. Окрім того, сьогодні та завтра дитячу бібліотеку отримає також Родинний дім «Покрова», що у Львові, та бібліотечки вже відвіданих благодійниками установ області. Ці установи поповняться журналами «Барвінок» та серією книг від газети «День».

Як розповів координатор благодійного проекту, дитячі установи загалом отримали близько 500 книг та 300 журналів. Щоправда, уся робота благодійників попереду, адже проект триватиме 12 місяців, хоча за сподіваннями організаторів він стане багаторічним. За цей час вони планують створити низку дитячих бібліотек, поповнити книгами  бібліотечні фонди дитячих закладів різних областей України, таким чином, на думку організаторів, посприяти інтелектуальному та духовному розвитку дітей.

Водночас, як розповіла PR-директор видавництва «Грант-Т» Ніна Герасименко, до їхньої роботи долучилися не лише волонтери різних областей, а й відомі спортсмени, актори та співаки України.

«Щомісяця ми обираємо по дві області, де навідуємось до таких установ, вивчаємо ситуацію із наявністю книг та зацікавленістю дітей ними. Скажу так: в Україні спостерігається дуже критична ситуація. Тому ми даруємо книги таким установам з метою заохотити дітей до читання. Нам у цьому допомагають волонтери та відомі люди. До прикладу, Ірина Білик, Сергій Фоменко, відомий фантаст Сергій Дяченко та інші», – додала Ніна Герасименко.

На Львівщині зокрема відомий український письменник-фантаст Сергій Дяченко завтра читатиме книги для вихованців одного із сиротинців області.

Організаторами проекту «З книгою – до дітей!» є Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000», видавництво «Грані-Т», БФ «Товариство «Приятелі дітей» та Молодіжна християнська організація «Витанія».

комментарии powered by Disqus

Останні новини

18:46

Депутатки Львівради просять припинити насилля на сесіях

18:22

У пожежі згоріла жінка

17:33

Пенсіонерка потрапила під колеса автомобіля

16:50

У бюджеті Львова є достатньо коштів для вирішення проблеми ТПВ, - Гройсман

16:20

У Львові буде «зелений» район

Погода
Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

 

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus