ЛЬВІВ

Молдавани та чеченці продовжують штурмувати наш кордон

0

Чечено-молдавська навала насунулася на наш кордон минулої доби. В контрольованій прикордонній зоні працівники ДПС затримали 14 громадян Молдови та 7 чеченців, повідомляє прес-служба західного регіонального управління ДПС України. Цього дня оперативно-пошукова група застави “Оноківці” Чопського прикордонного загону в 50 метрах від лінії державного кордону затримала 3 громадян Молдови, які мають при собі внутрішні паспорти та міграційні картки. А в пункті пропуску “Малий Березний” Чопського прикордонного загону в 400 метрах від лінії державного кордону затримав трьох громадян Молдови без документів. Затримані намагалися в незаконний спосіб потрапити на територію України.

Цього ж дня прикордонний наряд “Контрольний пост” застави “Оноківці” на трасі сполученням Ужгород - Великий Березний, затримав на підступах до кордону автомобіль “ВАЗ”, в якому знаходились двоє громадян України та 2 громадян Молдови. Про причини перебування в контрольованому прикордонному районі затримані наразі дають пояснення прикордонникам. Приблизно через три години той же наряд на тій же трасі затримав ще один автомобіль “ВАЗ”. В ньому знаходились водій - громадянин України та 6 громадян Молдови. Затримані молдавани також мають паспорти та міграційні картки. Над поясненням природи такої сезонної міграції громадян Молдови у бік державного кордону України зараз працюють компетентні органи.

А прикордонний наряд застави “Ужгород” біля лінії державного кордону затримав 7 громадян Російської Федерації (Чечня) - двоє чоловіків, дві жінки та троє дітей. Громадяни Чечні намагалися подолати загороджувальний паркан і нелегально потрапити до сусідньої Словаччини. При собі затримані мають паспорти громадян Російської Федерації та свідоцтва про народження.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

13:33

У Львові контрабандними ліками торгували через Інтернет

11:26

Без гарячої води залишились 28 вулиць

17:55

Львів’янка здобула шосту перемогу на Євро-2018

16:27

Громада виступає проти будівництва сміттєпереробного комплексу

14:48

Що вимагають львів’яни від міської влади

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus