ЛЬВІВ

У Львові відкрито перший збудований за роки незалежності студентський комплекс

0

Урочистості з нагоди відкриття 5-го новозбудованого студентського комплексу Львівського інституту банківської справи Університету банківської справи НБУ відбулися 31 серпня на вулиці Жовківській, 53. Новий корпус є першим студентським комплексом, збудованим за роки незалежності України.

Як повідомляє прес-служба УБС НБУ, у відкритті студентського корпусу взяв участь голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк.

Саме він, як виконувач обов’язків голови НБУ, у 2004 році підписав постанову, яка стала першою цеглинкою побудови нового комплексу інституту. Також саме він наполіг на будівництві, а не купівлі та перелаштуванні тих будівель, які на той час пропонували. На відкритті спікер зазначив, що такий комплекс – мрія, що стала реальністю. Він переконаний, якщо докласти максимум зусиль, можна здійснити дуже багато.

Новозбудований студентський комплекс складається зі студентського гуртожитку на 350 місць, а також готельні номери, у яких зможуть зупинятися ті, хто проходить курси підвищення кваліфікації, учасники наукових семінарів тощо. Окрім того, тут розташовано сучасні спортивний та актовий зали, бібліотека. При студентському комплексі запрацює перший пункт самообслуговування в системі НСМЕП (національна система масових електронних платежів) та інформаційний центр.

Загальна площа студентського комплексу становить 10 тис. кв. м. Комплекс збудувало ВАТ «Галбуд», проектанти – кооперативно-державний проектно-вишукувальний інститут «Львівагропроект». Загальна вартість робіт, що охоплює будівельно-монтажні роботи, закупівлю обладнання та меблів, проектні та пусконалагоджувальні роботи тощо, становить понад 30 млн грн. Усі роботи профінансував Національний банк України. Проектно-вишукувальні роботи тривали впродовж 2003 – 2004 років, будівництво з 2005 до літа 2008 року.

У ЛІБС на сьогодні є ще 4 корпуси, зокрема гуртожиток на вулиці Коперника. Корпус на вулиці Чорновола наразі реконструюють, його відкриття після генерального ремонту відбудеться вже найближчим часом.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

15:30

У Львові на місяць відключать гарячу воду (Перелік вулиць)

13:24

Прогноз погоди у Львові на тиждень: заморозки та грози

11:32

Ботанічний сад імені Івана Франка відкрив свої двері для відвідувачів

19:16

У львівських парках знищуватимуть кліщів

17:35

Долина диких тюльпанів розквітла на Львівщині

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus