ЛЬВІВ

На Яворівському полігоні розпочалось українсько-американське навчання "Репід Трайдент-2008"

0

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки, що на Яворівському загальновійськовому полігоні Львівщині, сьогодні відбулося урочисте відкриття двостороннього українсько-американського командно-штабного навчання із запрошенням інших країн та залученням військ “Репід Трайдент – 2008”. Про це повідомляє управління прес-служби Міністерства оборони України.

Як повідомив співорганізатор навчання з української сторони заступник командира 8-го армійського корпусу генерал-майор В’ячеслав Назаркін, мета цього навчання полягає у підготовці національних штабів та підрозділів до спільних дій у складі багатонаціональних сил в операціях з підтримання миру, а також проведенні самооцінки першого рівня підрозділів Сухопутних військ ЗС України, які заявлено до Спільного фонду оперативних сил та можливостей.

У навчанні візьмуть участь представники збройних сил 18 країн світу, зокрема Австрії, Азербайджану, Албанії, Вірменії, Бельгії, Білорусі, Грузії, Італії, Йорданії, Канади, Литви, Македонії, Молдови, Норвегії, Румунії, Швеції. Загалом у “Репід Трайдент – 2008” візьме участь понад 930 військових. Найчисельнішим у цих маневрах є український контингент, до складу якого входять майже 300 військовослужбовців. Це особовий склад 95-ї окремої аеромобільної бригади, 72-ї окремої механізованої бригади, 26-ї артилерійської бригади, інженерного полку, окремої радіотехнічної бригади тощо.

Навчання складатиметься з трьох етапів. На першому етапі відпрацьовуватимуть питання управління підрозділами у процесі підготовки до виконання миротворчих завдань та зайняття підрозділами зони відповідальності. На другому етапі учасники навчання виконуватимуть миротворчі завдання в зоні відповідальності багатонаціонального миротворчого батальйону. Третій, завершальний етап, стане випробувальним для його учасників в управлінні підрозділами у складній ситуації та вмінні екстрено виводити підрозділи багатонаціонального миротворчого батальйону із зони відповідальності. Деякі елементи навчання “Репід Трайдент-2008” військовослужбовці відпрацюють на комп’ютерах. Однак незважаючи на те, що навчання проходитиме без проведення стрільб та використання вибухових речовин, у ньому передбачено польову фазу.

Як зазначив під час урочистого мітингу співорганізатор навчання з американської сторони бригадний генерал Скот Джонсон, це навчання є ще одним вагомим кроком до налагодження дружніх стосунків і, безумовно, нагода всім учасникам навчання обмінятися досвідом.

Спільне українсько-американське командно-штабне навчання із залученням військ “Репід Трайдент – 2008” триватиме до 13 вересня.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

11:26

Без гарячої води залишились 28 вулиць

17:55

Львів’янка здобула шосту перемогу на Євро-2018

16:27

Громада виступає проти будівництва сміттєпереробного комплексу

14:48

Що вимагають львів’яни від міської влади

13:09

Священика на Львівщині позбавили сану

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus