ЛЬВІВ

Парламент дозволив приватизувати житло в гуртожитках

0

Верховна Рада дозволила громадянам, що проживають на законних підставах тривалий час в гуртожитках для самотніх громадян або сімей, приватизувати своє житло.

За ухвалення в другому читанні і в цілому проекту закону №2009 «Про забезпечення реалізації житлових прав жителів гуртожитків» проголосувало 359 при 226 необхідних депутатів.

Таким чином Рада встановила, що всі гуртожитки, на які розповсюджується дія цього закону, підлягають передачі у власність територіальним громадам протягом трьох років.

Згідно закону, громадяни, на яких розповсюджується дія нормативного акту і які проживають в гуртожитках, що є об’єктами права державної або комунальної власності, мають право на приватизацію займаного житла у вигляді окремої кімнати (декількох кімнат, житлових блоків, секцій), передає proUA.

Громадяни, які проживають в гуртожитках підприємств, що є власністю організацій, створених в процесі приватизації, отримують право на приватизацію займаних житлових приміщень після передачі таких гуртожитків в комунальну власність за умови, якщо вони фактично проживають в таких гуртожитках правомірно і не менше 5 років.

Закон не розповсюджується на громадян, які проживають в гуртожитках тимчасово, у зв’язку з навчанням, перенавчанням, у зв’язку з роботою або службою за контрактом.

У червні Рада відмовилася дозволити громадянам приватизовувати кімнати в гуртожитках.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

13:33

У Львові контрабандними ліками торгували через Інтернет

11:26

Без гарячої води залишились 28 вулиць

17:55

Львів’янка здобула шосту перемогу на Євро-2018

16:27

Громада виступає проти будівництва сміттєпереробного комплексу

14:48

Що вимагають львів’яни від міської влади

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus