ЛЬВІВ

USAID допоможе львівським журналістам налагодити ефективний взаємозв’язок із суддівським корпусом

0

Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Україна: верховенство права» у партнерстві з Академією суддів України та Українським освітнім центром реформ 18-26 вересня 2008 року проводить серію навчальних семінарів для суддів та журналістів на тему «Судова влада та засоби масової інформації». Як повідомляють організатори, одноденні семінари для ЗМІ відбудуться 19 вересня в Києві, 23 вересня у Львові та 26 вересня у Вінниці.

Метою навчання – підвищити відкритість судів для громадськості, налагодження ефективного взаємозв’язку між суддівським корпусом та засобами масової інформації, підвищення рівня обізнаності суспільства про роботу судів та хід розгляду судових справ.

Головними доповідачами на семінарах виступлять:

Гарі Хенґстлер, директор Національного центру стосунків судів ЗМІ ім. Дональда В. Рейнолдса, Університет Невади-Ріно (США);

Ліа Гуровіц, директор з законодавчих, міжурядових та громадських зв’язків, Суди округу Колумбія (США);

Шован Батерворс, редактор рубрики «Читачі», газета «The Guardian» (Великобританія).

Семінари торкатимуться таких важливих питань стосунків судів та ЗМІ як: документи Ради Європи та Європейського суду з прав людини, вплив засобів масової інформації на формування довіри та впевненості громадськості, вільна преса та справедливий суд: балансування прав, питання доступу, узгодження дій судів та засобів масової інформації, суди та агенції новин, інтерв`ю для ЗМІ, суддя як посадова особа, вимоги професійної етики суддів, проведення зйомок у залі судового засідання, особливості висвітлення судових процесів, пов’язаних з торгівлею людьми.

У рамках семінарів планується також організувати круглі столи за участі суддів та журналістів і редакторів засобів масової інформації. Такі круглі столи буде проведено 18 вересня в Києві, 22 вересня у Львові та 26 вересня у Вінниці.

До участі в семінарах запрошуються редактори та журналісти українських ЗМІ, що хочуть підвищити свій фаховий рівень у висвітленні діяльності судів. Запрошуються редактори та журналісти, що раніше не брали участь в таких семінарах, що їх організовував проект «Україна: верховенство права» 2007-2008 рр. Організатори беруть на себе витрати з проїзду, проживання та харчування учасників.

Якщо редактори чи журналісти вашого ЗМІ бажають взяти участь у цих семінарах, організатори просять надсилати заповнену аплікаційну форму (яка додається до цього запрошення, і також розміщена на сайті проекту «Україна: верховенство права» www.ukrainerol.org.ua) до кінця дня понеділка, 8 вересня 2008 року, на адресу agorbal@ukrainerol.org.ua.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

12:28

Обурені люди перекрили трасу Львів-Городок

10:30

Каву із селфі портретом тепер можна випити у Львові (ФОТО)

18:21

Львівський університет визнано найкращим в Україні

16:37

45-річний львів’янин облаштував завод із виготовлення фальсифікованої кави

14:34

Львів’ян просять повідомляти факти, де асфальт зійде зі снігом

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus