ЛЬВІВ

Львів оголошує міжнародний конкурс на стратегію міського транспортного руху

0

Львівська міська рада має намір модернізувати та розширити мережу міського транспорту. Для цього оголошено міжнародний конкурс на стратегію міського транспортного руху. Стимулом для розширення транспортної мережі у місті є проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Зокрема, потребує розробки транспортне сполучення до стадіону, а саме прокладання трамвайної колії «Залізничний вокзал – Стадіон». Про це повідомила прес-служба ЛМР.

За словами начальника управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій Сергія Краля, підготовка до Євро-2012 потребує оновлення та формування необхідної інфраструктури. «Оскільки місце майбутнього стадіону на даний час не має сполучення з центром міста, Львів заявив про негайну потребу у встановленні сполучення між головним залізничним вокзалом та новим стадіоном», – наголосив він.

Даний проект включатиме ремонт близько 7 км вже існуючих колій в центральній частині міста та будівництво приблизно 5 км нових колій через заселені передмістя.

Слід зазначити, що Львів вже отримав фінансову підтримку Німеччини. Грошові кошти на цей проект асигнувало Німецьке Федеральне Міністерством у справах навколишнього середовища через Банк Розвитку KfW. А зараз з ініціативи цього банку міністерство у справах навколишнього середовища Німеччини заявило про свою готовність надати кошти для комплексного вивчення міського транспорту Львова та можливих подальших інвестицій.

Відтак Львівська міська рада запрошує кваліфікованих незалежних консультантів дати попередню оцінку ситуації з транспортним рухом та подальшу консультацію.

Зокрема, консультанти повинні подати документи англійською мовою з попередньою оцінкою. Структура та зміст документів:

- супровідний лист (містить назву компанії, адресу, контактну особу, телефон, факс, електронну пошту, а також об’єднання, створене спеціально для цього проекту);

- представлення компаній (чітко вказати тип, власність та ключове завдання об’єднання з максимальним обсягом 10 сторінок);

- заяви (про подання пропозиції. про приналежність до інших компаній);

- технічно-економічне обґрунтування пріоритетного проекту «Трамвайна лінія до стадіону» (оцінка поточної ситуації та тенденцій, прогноз, стратегія та плани дій щодо інфраструктури).

Консультанти мають право об’єднуватись з іншими фірмами, щоб ділитися набутим досвідом та впроваджувати ноу-хау.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

12:44

Карантин у частині львівських школах продовжили до кінця тижня

11:18

У Сколе депутати міськради чергуватимуть біля смітників

18:36

Між Львовом і Закарпаттям хочуть запустити "Інтерсіті"

16:32

Фільм «Cерце мами Гонгадзе» відібрали на український Оскар

14:24

У Львові виявили бочки бойовими отруйними речовинами

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus