ЛЬВІВ

Через недбальство Шкургана таксисти заблокують рух у центрі?

0

Звільнити начальника управління транспорту і зв’язку Львівської міської ради Миколу Шкургана та впорядкувати ситуацію із мережею таксомоторних стоянок у місті вимагає вільна профспілка «Автомобіліст України». У разі невиконання цих вимог таксисти планують провести широкомасштабні акції протесту в центральній частині міста, результатом яких стане блокування руху транспорту.

Як повідомив сьогодні під час прес-конференції голова вільної профспілки «Автомобіліст України» Сергій Кабанов, управління транспорту і зв’язку свідомо порушує права таксистів. Зокрема, керівництво управління ігнорує рішення виконавчого комітету ЛМР, яким ще у квітні цього року затверджено положення про організацію мережі таксомоторних стоянок. За словами таксистів, до 15 липня цього року управління мало укласти договори із таксоперевізниками на закріплення за ними стоянок, а відповідно й проведення оплат за них.

«Станом на 19 вересня договори на право облаштування таксомоторних стоянок не укладено, як наслідок, заподіяно істотну шкоду інтересам громади Львова, оскільки місцевий бюджет за півтора року недоотримав від 120 до 250 тисяч гривень», – запевняє голова Асоціації вільних профспілок автотранспортників України Андрій Корчинський.

Відтак таксисти звернулися в прокуратуру з вимогою вжити заходів щодо поновлення порушених прав, а також у встановленому порядку притягнути до відповідальності осіб, які допустили ці порушення.

«Ми бачимо, що з керівництвом управління транспорту і зв’язку неможливо домовлятися. Виникла парадоксальна ситуація: таксисти хочуть платити кошти до міського бюджету за стоянки, а управління відмовляється укласти з ними договори і взяти ці кошти. Наша вимога – звільнити Шкургана, бо ця ситуація є результатом його бездіяльності або саботажу», – зазначив Сергій Кабанов.

Якщо ж ці вимоги не виконають, то орієнтовно з в останні дні вересня близько 400 машин таксоперевізників виїдуть на акції протесту в центрі Львова. Попередньо планували, що частина автомобілів рухатиметься по колу в центрі Львова з малою швидкістю, а інша частина в цей час проводитиме мітинг під стінами Ратуші.

«Ми маємо претензії навіть не до управління транспорту і зв’язку, а до міської влади загалом, яка за все це відповідає», – підсумував Андрій Корчинський.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

13:33

У Львові контрабандними ліками торгували через Інтернет

11:26

Без гарячої води залишились 28 вулиць

17:55

Львів’янка здобула шосту перемогу на Євро-2018

16:27

Громада виступає проти будівництва сміттєпереробного комплексу

14:48

Що вимагають львів’яни від міської влади

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus