ЛЬВІВ

Верховний суд переніс розгляд справи "скнилівських генералів" на місяць

0

Верховний Суд України відклав розгляд касаційної скарги Генпрокуратури на виправдальний вирок, винесений Військовим апеляційним судом Центрального регіону України щодо чотирьох генералів, причетних до організації авіашоу на Скнилівському летовищі.

Про це у коментарі Presstime повідомив голова ЛМГО «Скнилівська трагедія» Стефан Козак.

«Були грубо порушені права потерпілих, їхніх представників, підсудних та їхніх захисників, бо ніхто не був повідомлений про те, що перенесли розгляд справи на 22 жовтня на 10 год. Весь склад військової колегії Верховного суду», - сказав він.

«Через це ми вже наперед можемо сказати який буде результат 22 жовтня», - додав Козак.

Нагадаємо, що 11 червня Військовий апеляційний суд Центрального регіону України виніс виправдальний вирок чотирьом генералам у справі Скнилівської катастрофи. Генпрокура та 6 потерпілих подали касаційні скарги на це рішення до Верховного суду.

Генералів Володимира Алексєєва (екс-заступник начальника бойової підготовки ВПС), Олександра Волошенка (екс-заступник головнокомандувача ВПС - начальник бойової підготовки), та Сергія Оніщенка (екс-командувач 14-го авіаційного корпусу) було притягнено по 426, 424 та 416 статтях Кримінального Кодексу, згідно з якими передбачено позбавлення волі на строк більше 10 років, а Віктора Стрєльнікова (екс-головнокомандувач ВПС) по статтях, що передбачають до 10 років ув’язнення.

Як повідомляло агентство, 27 липня 2002 року внаслідок падіння літака СУ-27УБ на Скнилівському летовищі загинуло 77 людей, серед яких 28 - неповнолітні. Загалом постраждала 241 особа, з яких 83 - діти.

23 червня 2005 року липня Військовий апеляційний суд Центрального регіону визнав винними п`ятьох з шести підсудних у справі за фактом Скнилівської авіакатастрофи.

Підсудний у справі Скнилівської трагедії, командир екіпажу літака СУ 27УБ полковник Володимир Топонар отримав 14 років позбавлення волі. Член екіпажу літака полковник Юрій Єгоров засуджений до 8 років позбавлення волі, генерал-майор Анатолій Третьяков - 6 років, підполковник Юрій Яцюк - 5 років, полковник Анатолій Лукіних - 4 роки (умовно). Командира військової частини Олега Дзюбецього суд визнав невинним за відсутністю складу злочину.

2 березня 2006 року Верховний Суд України залишив чинним цей вирок.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

13:33

У Львові контрабандними ліками торгували через Інтернет

11:26

Без гарячої води залишились 28 вулиць

17:55

Львів’янка здобула шосту перемогу на Євро-2018

16:27

Громада виступає проти будівництва сміттєпереробного комплексу

14:48

Що вимагають львів’яни від міської влади

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus