ЛЬВІВ

УГКЦ створила свій пенсійний фонд

0

У вересні в Україні розпочав роботу недержавний пенсійний фонд "Покрова", головне завдання якого - забезпечити гідну пенсію для священнослужителів, передає департамент інформації УГКЦ.

Зараз в цій конфесії 2217 священиків, і основна проблема в їх матеріальному забезпеченні – це одержання ними мінімальної заробітної платні (або відсутність заробітної платні взагалі), і, відповідно, при настанні пенсійного віку, одержання державної мінімальної пенсії.

Аналогічна ситуація складається і в багатьох мирян. Тому виникла гостра необхідність у додатковому пенсійному забезпеченні священнослужителів і мирян не тільки УГКЦ, але й вірних інших конфесій.

"У багатьох країнах світу державна влада збирає із працюючих громадян податок для забезпечення старості. На жаль, того, що пропонує держава, у більшості випадків не вистачає для гідної старості. Тому у додатку до тої державної програми, яка сама у собі є корисна, кожний старається збільшити своє забезпечення на старші роки", – для департаменту інформації УГКЦ розповів блаженніший Любомир, Верховний Архиєпископ Києво-Галицький, засновник відкритого недержавного пенсійного фонду "ПОКРОВА".

Основне бажання блаженнішого Любомира при заснуванні пенсійного фонду: подбати, щоб вірні Церкви (хоча сам він через вік уже не зможе скористатися із послуг фонду) могли спокійно та гідно прожити роки своєї старості. А прикладом при цьому був митрополит Андрей (Шептицький), який у свій час започаткував т. зв. вдовиний фонд, який мав допомагати дружинам священиків після смерті їхніх чоловіків.

Статут відкритого недержавного пенсійного фонду "ПОКРОВА" рішенням засновника було затверджено 10 листопада 2007 року. Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України 28 липня 2008 року зареєструвала НПФ "Покрова" як фінансову установу. З 1 вересня після підписання необхідних договорів з адміністратором пенсійних фондів, компанією з управління активами та банком-зберігачем, НПФ "Покрова" розпочав офіційну діяльність.

Після державної реєстрації наступним етапом розвитку "Покрови" є творення інформаційно-консультаційних центрів на базі єпархій та екзархій УГКЦ. У рамках реалізації цього етапу адміністратор фонду проводить навчання співробітників Церкви, забезпечення їх інформаційними матеріалами про систему недержавного пенсійного забезпечення в цілому й про НПФ "Покрова" зокрема.

Дбаючи про інформаційне забезпечення діяльності фонду, у найближчі дні буде завершено створення веб-сторінки НПФ "Покрова". На сайті, крім інформаційних матеріалів про НПФ "Покрова", буде розміщено документи, необхідні для укладення пенсійного контракту, саму форму пенсійного контракту, буде реалізовано можливість запиту виписки з індивідуального пенсійного рахунку он-лайн, а також можливість задати будь-яке запитання про фонд і про систему недержавного пенсійного забезпечення.

Недержавний пенсійний фонд – це юридична особа, що має статус неприбуткової організації, функціонує та проводить свою діяльність винятково з метою накопичення пенсійних внесків на користь учасників з подальшим управлінням пенсійними активами, а також здійснює пенсійні виплати учасникам відповідно до діючого законодавства.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

13:33

У Львові контрабандними ліками торгували через Інтернет

11:26

Без гарячої води залишились 28 вулиць

17:55

Львів’янка здобула шосту перемогу на Євро-2018

16:27

Громада виступає проти будівництва сміттєпереробного комплексу

14:48

Що вимагають львів’яни від міської влади

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus