ЛЬВІВ

Із підвищенням тарифу на тепло малозабезпеченим львів’янам компенсують лише 300 грн?

0

Із підвищенням тарифу на тепло малозабезпеченим львів’янам компенсують лише 300 грн?

Не інакше як краплею в морі можна назвати допомогу Львівської міської ради малозабезпеченим львів’янам на оплату за послуги теплопостачання. Якщо раніше планували, що ця допомога становитиме 500 гривень, то на тепер, за словами начальника управління соціального захисту ЛМР Наталі Федорович, найімовірніше, соціально незахищеним львів’янам варто розраховувати приблизно на 300 гривень допомоги на весь опалювальний сезон.

Щоправда, остаточну суму одноразової муніципальної допомоги депутати міськради ради мають визначити на наступному засіданні сесії. Водночас кошти на виплату допомоги в цьогорічному бюджеті наразі не передбачено, тому розраховують на додаткові гроші під час його перегляду в жовтні.

Натомість малозабезпеченим львів’янам залишається лише сподіватися, що депутати міськради, визначаючи суму одноразової допомоги, врахують, що тарифи на теплову енергію для централізованого опалення та гаряче водопостачання підвищили аж на 40 %. Тому дуже сумнівно, що 300 гривень зможуть перекрити цю різницю.

Крім того, за словами Наталії Федорович, дотації з міського бюджету вперше видаватимуть людям «живими» грошима, а не перераховуватимуть підприємствам-теплопостачальникам. Одноразову допомогу зможуть отримати малозабезпечені, багатодітні сім’ї, діти-сироти, батьки-одинаки та інваліди. Кошти зможуть отримати навіть ті, хто мав заборгованість за комунальні послуги та отримує субсидії.

Загалом на допомогу можуть розраховувати майже 11 тисяч 700 львів’ян. Найбільше серед одержувачів муніципальної допомоги – інвалідів першої групи та одиноких батьків.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

12:51

Працівників сфери обслуговування зобов`язали розмовляти виключно українською мовою

17:33

У Львові святкуватимуть китайський Новий рік. (Перелік заходів)

15:35

На Львівщині зросли тарифи у приміських та міжміських маршрутках

12:48

У Львові на хабарі затримали працівницю міграційної служби

10:29

На Львівщині реставрують храми внесені до списку Світової спадщини ЮНЕСКО

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus