ЛЬВІВ

Військові команди з чотирьох країн змагаються у Львові за звання кращого знавця Міжнародного гуманітарного права

0

VIII Міжнародний конкурс ім. Ярослава Мудрого з Міжнародного гуманітарного права серед вищих військових навчальних закладів країн Співдружності Незалежних Держав розпочався сьогодні у Львівському інституті Сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного Національного університету “Львівська політехніка”. Як повідомляє управління прес-служби Міністерства оборони України, до Львова виборювати звання кращого знавця з норм і принципів Міжнародного гуманітарного права прибули 7 команд з 4 країн.

Це курсанти Військового інституту Міністерства оборони Республіки Вірменія, військової академії Міністерства оборони Білорусі та військової академії Міністерства оборони Республіки Молдова.

Україну на конкурсі представляють одразу чотири команди - Військового інституту Київського Національного університету ім. Тараса Шевченка, Військово-інженерного інституту Подільського державного аграрно-технічного університету, Житомирського військового інституту Національного авіаційного університету та Львівського інституту Сухопутних військ.

До складу журі, яке очолив начальник управління правового забезпечення Міністерства оборони Республіки Білорусь полковник юстиції Ерік Чісловий, увійшли викладач кафедри управління повсякденною діяльністю військ та служби штабів генерал-майор запасу Микола Голова, доцент кафедри вогневої підготовки полковник у відставці Олександр Дорошев та представник Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні, Білорусі та Молдові Сергій Єременко.

Основна мета конкурсу – впровадити норми Міжнародного гуманітарного права у навчально-виховний процес вищих військових навчальних закладів, обмінятися досвідом між представниками збройних сил країн СНД, перевірити рівень знань курсантів у галузі Міжнародного гуманітарного права.

Конкурс проводитиметься у шість етапів. Під час першого представлять кожну команду та покажуть “домашнє завдання”. На другому етапі його учасники пройдуть спеціальний тест на перевірку знань норм Міжнародного гуманітарного права. Наступними випробуваннями стане змістовний коментар відеофрагменту та практичне заняття з вогневої підготовки – стрільби з пістолета Макарова та автомата Калашнікова.

П’ятий етап – виключно польовий, передбачає практичне проведення комплексного навчального заняття з тактичної підготовки з урахуванням норм Міжнародного гуманітарного права. Під час заняття учасники конкурсу відпрацюють дії в різних ситуаціях, зокрема, служба на контрольно-пропускному пункті, патрулювання місцевості. А фіналом конкурсу стане брейн-ринг між командами-учасницями.

Аби в учасників конкурсу не було сумнівів у прозорому суддівстві, деякі завдання складала не лише “третя” сторона, тобто представники Міжнародного комітету Червоного Хреста, та розробляли її вже у день відкриття конкурсу. Особливу увагу на конкурсі приділятимуть практичній складовій застосування норм Міжнародного гуманітарного права, яку команди демонструватимуть на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Яворівського загальновійськового полігону.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

13:33

У Львові контрабандними ліками торгували через Інтернет

11:26

Без гарячої води залишились 28 вулиць

17:55

Львів’янка здобула шосту перемогу на Євро-2018

16:27

Громада виступає проти будівництва сміттєпереробного комплексу

14:48

Що вимагають львів’яни від міської влади

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus