ЛЬВІВ

На "Плямі" розкритикували боротьбу з трамадолом

0

Трамадол став прикладом неправильної політики боротьби з наркотиками. Такого висновку дійшли учасники круглого столу, який відбувся учора, 29 вересня, в рамках проведення антинаркотичного молодіжного фестивалю «П.Л.Я.М.А.» (Передова Львівська Яскрава Молодіжна Альтернатива). Тема дискусії – «Проблеми узалежнення. Актуальний стан та шлях вирішення». У ній взяли участь представники львівської влади, фахівці з наркодиспансеру, працівники органів внутрішніх справ та Молодіжна ініціатива. Про це повідомив кореспондент ЗІКу.

За круглим столом учасники обговорювали проблему наркоманії в Україні. Під час дискусії учасники дійшли спільного висновку – політика заборони на ті чи інші лікувальні препарати у аптеках є неправильною. Бо наркоман завжди шукатиме альтернативне джерело «задоволення». Замість того, щоб припиняти виробництво ліків, треба намагатися міняти психологію підлітків, які бачать у наркотиках відблиск свободи та дорослості.

Головний ініціатор зустрічі Володимир Лис, начальник служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації, розповів ЗІКу про особливості цьогорічного фестивалю: «Фестиваль «П.Л.Я.М.А.» проводять втретє. Однак формат фестивалю попередніх років не виправдав себе. Одноденна акція не привернула належної уваги молоді, тому цього року ми вирішили зробити фестиваль майже на два тижні». У рамках фестивалю проводяться різні культурні заходи. Новим цього року, але, за словами Володимира Лиса, віднині традиційним, стало проведення круглого столу. Він дав змогу розповісти про своє бачення проблеми наркоманії в Україні і, зокрема, у Львові представникам влади та правоохоронних органів, фахівцям з кафедри психіатрії Львівський медичного університету імені Данила Галицького та Молодіжній ініціативі. Метою круглого столу, за словами Володимира Лиса, є налагодження співпраці між владою та молодіжними організаціями, які мають намір спільно боротися з проблемою наркозалежності серед молоді, а також створення різних програм. «Відтепер раз на півроку ми будемо проводити круглий стіл, щоб обговорювати нові проекти і вирішувати різні питання», – розповідає Володимир Лис.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

12:51

Працівників сфери обслуговування зобов`язали розмовляти виключно українською мовою

17:33

У Львові святкуватимуть китайський Новий рік. (Перелік заходів)

15:35

На Львівщині зросли тарифи у приміських та міжміських маршрутках

12:48

У Львові на хабарі затримали працівницю міграційної служби

10:29

На Львівщині реставрують храми внесені до списку Світової спадщини ЮНЕСКО

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus