ЛЬВІВ

Ющенко офіційно звернувся до депутатів: або коаліція, або розпуск

0

Президент Віктор Ющенко заявляє, що розпустить парламент у разі, якщо політичні сили виявляться не здатними досягти домовленостей щодо створення коаліції. Про це йдеться у зверненні Президента до депутатів Верховної Ради VI скликання, текст якого є у розпорядженні «proUA».

«Якщо політичні сили виявляться не здатними досягти домовленості, не зуміють поставити національний та державний інтерес вище від особистих владних амбіцій та корпоративних інтересів, я як Президент скористаюся своїм конституційним правом і надам можливість народові сказати своє вирішальне слово», - йдеться у зверненні президента.

За його словами, події, які відбуваються в українському парламенті, «викликають тривогу і справедливе невдоволення громадян»: «Потреби людей знову опинилися поза полем зору Верховної Ради. Парламентарії забули про своє ключове завдання – творити закони. Замість цього на порядку денному – безкінечна боротьба за владу».

«Згаяно не один місяць роботи законодавчого органу. Проте ми втрачаємо набагато більше – віру громадян у майбутнє нашої країни», - говорить Ющенко.

Він вкотре наголошує, що починаючи з 2 вересня, країна стала свідком фактичного союзу колишніх «непримиренних» опонентів: «Блок Юлії Тимошенко, Партія регіонів та Комуністична партія злагоджено голосували, перерозподіляючи владні повноваження в своїх інтересах. Але марними виявилися сподівання, що так звана нова більшість з таким самим завзяттям візьметься за вирішення проблем суспільства. Зрештою, об’єднання Блоку Юлії Тимошенко і Партії регіонів так і не було скріплене підписами. Не бачу в цьому нічого дивного. Очевидно, особисті владні амбіції лідерів двох політичних сил не дозволили їм дійти згоди».

«Безумовно, я на боці тих виборців, хто хотів би відновлення демократичної коаліції. Водночас неозброєним оком видно, що зусилля Блоку Юлії Тимошенко щодо повернення до демократичного формату більшості – не що інше, як політичний хід для збереження владних повноважень, і не мають на меті створення дієвої коаліції, яка об’єдналася б навколо національних пріоритетів», - зазначає президент.

Незважаючи на це, зазначає президент, він надав ще один шанс для формування парламентської більшості: «Готовий сприйняти будь-яку коаліцію, утворену згідно з вимогами Конституції. Час спливає, його критично мало. Кожен день зволікання коштує країні занадто дорого».

«Згоден, ще одні дочасні вибори – це стрес для країни. Проте не забуваймо, що позачергові вибори – це радикальний, але конституційний і цілком демократичний шлях розв’язання кризових ситуацій», - говорить Ющенко.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

12:30

На Личаківському кладовищі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

10:31

Львівщина поглиблюватиме співпрацю із Євросоюзом в усіх напрямах

18:30

Стелу радянського Монумента Слави демонтують - мерія

16:34

У місті починають довгоочікувану реконструкцію вулиці

14:28

Львівські лучники успішно виступили на Чемпіонаті світу зі стрільби

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus