ЛЬВІВ

У 130 львівських будинках до початку зими з’являться теплові лічильники

0

У Львові продовжують реалізовувати державну програму енергозбереження. На ці заходи виділено 2 мільйони 817 тисяч гривень. За виділені кошти до початку зими встановлять 130 лічильників у будинках комунальної власності міста. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Будинки, у яких встановлюють лічильники, підбирали теплові підприємства за технічними характеристиками. Лічильники встановлюють у будинках із найбільшими втратами тепла та в будинках з найбільшою кількістю мешканців. Таким чином буде встановлено 110 лічильників теплової енергії та 20 лічильників з регулюванням теплової енергії. На фінансування програми з державного бюджету виділено 2 мільйони 167 тис. грн, а з міського – 650 тисяч.

Як повідомив начальник відділу енергозбереження та ефективного використання енергоресурсів департаменту житлового господарства та інфраструктури Володимир Магула, загалом потрібно встановити лічильники ще у 420 будинках. «Залізничтеплоенерго» зробило низку реконструкцій тепломереж, тому першочергово обліковують будинки в Залізничному районі Львова.

За допомогою приладів регулювання тепла в будинках автоматично регулюватимуть температурний режим. Загалом від встановлення лічильників мешканці економитимуть від 15 до 20 відсотків коштів за оплату тепла.

Налагодження повного обліку споживання води і теплової енергії в житлових будинках дасть змогу визначати реальні обсяги її виробництва на ці цілі, вносити зміни до схем тепло-, водопостачання окремих житлових районів, визначати пріоритети під час формування заходів, спрямованих на енергозбереження і в теплоенергетиці, і в житловому фонді.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

13:33

У Львові контрабандними ліками торгували через Інтернет

11:26

Без гарячої води залишились 28 вулиць

17:55

Львів’янка здобула шосту перемогу на Євро-2018

16:27

Громада виступає проти будівництва сміттєпереробного комплексу

14:48

Що вимагають львів’яни від міської влади

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus