ЛЬВІВ

Чи отримають таксисти дозволи на стоянки через "труп Шкургана"?

0

Чи отримають таксисти дозволи на стоянки через "труп Шкургана"?

Львівські таксисти вкотре проводять акції протесту проти дій міської ради. Сьогодні під стінами Ратуші зібралося приблизно 100 таксистів, щоправда, без машин, на безстрокову акцію протесту проти дій управління транспорту, яке не хоче легалізувати стоянки таксі.

Обидві сторони налаштовані рішуче, бо таксисти кажуть, що вони по десять років там стоять і мають на ці місця законне право, а чиновники з мерії кажуть, що на всі ці місця слід проводити конкурс, аби всі мали рівні права і кошти справно надходили до бюджету міста.

Таксисти біля Ратуші зібралися з транспарантами на кшталт: «Вимагаємо легалізації стоянок таксі», «Протестуємо проти свавілля чиновників», «Європейському Львову – легальне таксі», «Винних у порушенні прав перевізників – до відповідальності», «Пане Садовий, кому вигідний перерозподіл стоянок таксі?», «Ні –хабарам чиновника, так – бюджету міста!».

Організатори акції спробували передати свої вимоги і заяви на легалізацію стоянок керівництву міста. Ці документи прийняли. Проте, як стало відомо, міський голова Андрій Садовий із таксистами не зустрінеться, бо має заплановані зустрічі та виїзди, але близько одинадцятої до протестантів вийшов перший заступник голови Олег Синютка.

Однак спілкування не було особливо конструктивним, тим більше, що пан Синютка категорично не хотів спілкуватися в присутності преси. Відтак головні перемовини перенесено на наступний тиждень, а таксисти сказали, що акцію згортати не мають наміру.

Ополудні протестувальників стало більше, що відразу ж позначилося на стані проспекту Свободи та інших центральних вулиць. Зокрема, г олова Асоціації вільних профспілок автотранспортників України Андрій Корчинський заявив, що ця зустріч не призупинить акції. Уже нині центром Львова їздять приблизно 100 автівок, і це суттєво ускладнює рух транспорту.

«Акцію призупинять лише тоді, коли в міській раді підпишуть 13 угод про легалізацію стоянок, які вже повністю готові», – сказав А. Корчинський.

До пікетувальників виходив начальник управління транспорту і зв’язку Микола Шкурган і заявив, що ця акція марна, бо легалізація стоянок має пройти через усі процедури, яких вимагає управління, тобто конкурс і так далі. А на заяву перевізників, що вони припинять акцію лише після підписання 13 угод, які мають із собою, Шкурган сказав чітко і ясно: «Тільки через мій труп».

Очевидно, що протести таксистів не виросли на порожньому місці. Вони домагаються свого – виконання рішення виконкому з квітня цього року про легалізацію наявних стоянок. А це приблизно 200 місць. Це старі, добре відомі місця, а відтак, і найбільш прибуткові. Саме тому таксисти, що належать до профспілки Корчинського, намагаються їх втримати. Бо якщо вони програють, то будуть відтиснуті на маргінес і, скоріш за все, перестануть таксувати взагалі.

Таксисти у приватних розмовах і не на диктофон кажуть, що Микола Шкурган вже про все домовився з певними таксувальними фірмачами і катавасія з конкурсами, яка суперечить рішенню виконкому, пов’язана з бажанням переділити ринок. Для Шкургана така ситуація вигідна з кількох причин. По-перше, йому буде набагато легше домовитися про що-небудь з власниками великих фірм, а не з буйними профспілчанами. А по-друге – таксисти прозоро натякають на те, що в цьому переділі керівництво управління має свій інтерес з одного боку, а з другого – за конкурентами стоять серйозні і поважні у Львові люди, до прохань яких варто прислухатися.

Наразі всі налаштовані радикально і ніхто не хоче поступатися. А проте, реального висліду цієї акції можна буде чекати лише тоді, коли парад таксистів у Львові триватиме кілька днів і добряче заллє сала за шкіру жителям міста. І тільки тоді буде видно, у кого здадуть нерви і хто першим поступиться. Садовий, який боїться за свій імідж, чи таксисти, яким нічого втрачати, окрім своїх паркувальних місць.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

13:33

У Львові контрабандними ліками торгували через Інтернет

11:26

Без гарячої води залишились 28 вулиць

17:55

Львів’янка здобула шосту перемогу на Євро-2018

16:27

Громада виступає проти будівництва сміттєпереробного комплексу

14:48

Що вимагають львів’яни від міської влади

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus