ЛЬВІВ

Прокуратура притягнула до відповідальності 11 львівських посадовців

0

Прокуратурою м. Львова особливу увагу акцентовано на захисті інтересів держави від неправомірних, передусім корумпованих, посягань у бюджетній сфері. Зокрема, під час проведення перевірок із вищезгаданих питань перевірялось дотримання вимог чинного законодавства при закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти. Про це повідомляє прес-служба прокуратури в Львівській області.

Так, упродовж 2011 року прокуратурою міста на вказаному напрямку порушено три кримінальні справи , у тому числі одну у сфері державних закупівель, внесено 13 документів прокурорського реагування (приписів/подань), до відповідальності за актами реагування притягнуто 11 посадових осіб, у тому числі трьох – органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Крім того, у ц.р. прокуратурою міста Львова подано до Львівського окружного адміністративного суду позов в інтересах держави в особі спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м. Львові до ЛМКП «Львівводоканал» про стягнення податкової заборгованості перед бюджетом по податку на додану вартість в розмірі майже 13 млн. 300 тис. грн., в тому числі податкового боргу по узгоджених податкових зобов’язаннях в розмірі понад 12 млн. 320 тис. грн. та пені в розмірі 970 тис. 627 грн. Варто зазначити, що вказаний позов прокуратури судом розглянуто і задоволено в повному обсязі. До бюджету за рішеннями суду стягнуто більше 7 млн. 720 тис. грн.

До прикладу, прокуратурою міста Львова проведено перевірку правомірності проведення процедури закупівель послуг з капітального ремонту фасадів будівель Львівського зонального вузла оброблення пошти УДППЗ «Укрпошта». Встановлено, що переможцем вказаних тендерних процедур визнано одне із Товариств, яке для участі у проведенні тендерних торгів подало УДППЗ «Укрпошта» підроблений документ - Ліцензію на здійснення будівельної діяльності. У зв’язку з чим, порушено кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого ст. 358 КК України. На даний час, досудове слідство триває.

Крім того, в жовтні 2011 року прокуратурою міста пред’явлено в порядку господарського судочинства позов в інтересах держави в особі УДППЗ «Укрпошта» про визнання недійсним договору про закупівлю робіт за державні кошти, укладеного між вищевказаними суб’єктами господарювання про виконання будівельних робіт на суму майже 1млн. 800 тис. грн. Вказаний позов перебуває в провадженні суду.

У грудні 2011 року прокуратурою міста Львова до господарського суду Львівської області подано позовну заяву в інтересах держави в особі ЛКП «Львівсвітло» до ТзОВ «К» про стягнення коштів в сумі 2 млн. 985 тис. грн., сплачених за придбання та встановлення автоматизованої системи освітлення м. Львова. Даний позов перебуває в провадженні суду.

Робота на даному напрямку триває.

 

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

12:35

У Львові для учасників АТО та волонтерів відкрили безкоштовні курси іноземних мов

10:25

На Львівщині очікується різка зміна погоди

18:24

На Львівщині восьмеро осіб отруїлися магазинним тортом

16:30

Волейбольний клуб «Кажани» приймає в гостях «Буревісник»

14:27

На Львівщині невідомий чоловік намагався викрасти 5-річну дівчинку

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus