ЛЬВІВ

Томенко назавжди хоче позбавити нардепів усіх пільг

0

Заступник Голови Верховної Ради, один з лідерів партії «Батьківщина» Микола Томенко повідомив, що він, спільно з народними депутатами Андрієм Кожем’якіним, Миколою Мартиненком та Арсенієм Яценюком, в черговий раз зареєстрував у парламенті Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про статус народного депутата України» (щодо скасування пільг народних депутатів) (р.н.8064-1). Про це повідомляється на сайті «Батьківщини».
Як відомо, даний законопроект вперше був зареєстрований у ВР 3 лютого 2011 року, згодом він був повернутий авторам на доопрацювання та вдруге зареєстрований 7 вересня 2011 року і знову повернутий. 23 грудня 2011 року Законопроект був зареєстрований у парламенті в третій раз.
 Коментуючи реєстрацію документу, один з його ініціаторів, Микола Томенко, зауважив, що «історія з ліквідацією пільг народних депутатів пройшла довгий і здебільшого смішний шлях свого існування».
Томенко нагадав, що протягом останніх років він разом зі своїми колегами в різних версіях привертав увагу до цього питання: передавав у пресу інформацію про колишніх народних депутатів - не бідних людей, які досі продовжують отримувати частину заробітної плати; реєстрував законопроекти, які поверталися на доопрацювання тощо.
«Тема ліквідації пільг для нинішніх та колишніх депутатів була забороненою темою, яку не можна було не те що вирішувати, а навіть підіймати», - наголосив він.
Натомість тепер, зауважив віце-спікер, при прийнятті ганебного бюджету та очевидно для того, щоб підстрахуватися під час виборчої кампанії, було винайдено унікальний «мудрий» метод виходу із ситуації: з голосу внесені пропозиції до прикінцевих положень бюджету на 2012 рік призупинити дію закону в частині ліквідації пільг.
За словами Миколи Томенка, це, на думку ідеологів такого «справедливого і мужнього» кроку, мусило б дати привід для критики опозиції, яка, мовляв, боїться ліквідації пільг і тому не голосувала за бюджет. Натомість, підкреслив політик, «опозиція ніколи б не голосувала за цей ганебний бюджет, оскільки не можна його антинародний характер прикривати фіговим листком тимчасового обмеження пільг».
Саме тому, за його словами, в черговий раз група авторів зареєструвала проект закону, який вносить зміни до закону про статус народного депутата в частині ліквідації пільг.
Цей законопроект, за словами Миколи Томенка, стовідсотково повторює пропозиції про скасування пільг лише на один рік, проголосований парламентом під час прийняття бюджету, з тією різницею, що пільги пропонується скасувати назавжди.
«Для того, щоб перевірити владу загалом і владну більшість зокрема у щирості намірів, ми пропонуємо не тимчасово, а назавжди ліквідувати морально необґрунтовані і несправедливі норми щодо пільг народних депутатів», - наголосив віце-спікер.
Він також додав, що правильним було б ліквідацію пільг поширити на всіх високопосадовців та чиновників.
Окрім того, Микола Томенко повідомив, що опозиція наполягатиме на тому, щоб в останній пленарний тиждень 9-ої сесії, тобто з 10 по 13 січня 2012 року, законопроект був винесений на розгляд парламенту. Окрім того, він висловив сподівання, що законопроект буде проголосований і в першому читанні, і в цілому.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

16:35

У двох працівників навчальних закладів на Львівщині виявлений туберкульоз

14:30

На Львівщині зміцнюють охорону кордону

12:38

До Львова на травневі свята завітає близько 2000 паломників

10:36

Львівщина співпрацюватиме із Норвегією у сфері гідроенергетики

19:21

На Львівщині горіло сміттєзвалище

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus