ЛЬВІВ

Садовий створив свинюшник на привокзальній площі – голова ЛОДА

0

Садовий створив свинюшник на привокзальній площі – голова ЛОДА

Міська влада Львова не виконує доручення віце-прем’єр міністра, міністра інфраструктури Бориса Колеснікова щодо підготовки об’єктів міської інфраструктури до Євро-2012. Йдеться про реконструкцію площі Двірцевої перед головним залізничним вокзалом Львова. Про це сьогодні під час виїзної наради з цього питання повідомив голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк.

За його словами, за реконструкцію площі та прилеглої до вокзалу вулиці Чернівецької відповідає міська влада Львова. Однак попри всі доручення та обмежений термін виконання робіт (кінцевий термін - до початку Євро-2012), дороги стоять розритими, а тротуари заблоковані невпорядкованими місцями торгівлі.

«Я буду інформувати сьогодні Бориса Колеснікова щодо неналежного виконання містом його доручень. Думаю йому було б неприємно бачити ту картину, яка сьогодні є. Всюди абсолютна безгосподарність. Напередодні Нового року та Різдва майданчики розриті, всюди під ногами хлюпає вода і таке враження, що господаря в нас немає. Коли отримувати кошти з державного бюджету – тоді органи місцевого самоврядування є, а коли по державницькому підходити до вирішення господарських питань – в нас велика демократія», - сказав М. Костюк.

Львівську міську раду на нараді представляв перший заступник міського голови Львова Олег Синютка. Він зазначив, що роботи по реконструкції площі та вул. Чернівецької гальмуються з двох причин: ненадходження коштів з державного бюджету та юридичні колізії з чотирма суб’єктами підприємництва (автостанція та об’єкти торгівлі), які знаходять на площі Двірцевій.

«Перше питання, яке гальмує всю роботу – це перенесення автостоянки. Тимчасову автостанцію мали розмістити на вулиці Городоцькій. Проте сьогодні не знайдено юридичних правових підстав, щоб розмістити там цю автостоянку. Друге питання – це перенесення павільйонів торгівлі. Що стосується робіт по реконструкції Чернівецької, то, на превеликий жаль, державний бюджет не погасив заборгованості навіть в тих рамках, по яких виконано роботи по підготовці до Євро-2012», - зазначив О. Синютка.

У відповідь на доповідь першого заступника міського голови, М. Костюк розкритикував міську владу за бездіяльність та перекладання відповідальності.

«Кожен раз, коли я стикаюся з вами, у вас є десятки причин, щоб нічого не робити. Призначайте нараду і розписуйте, хто що має робити. А то у вас вже виробився імунітет: на будь-яке питання у вас заготовлена відповідь. Ми будемо показувати громадянам, хто і як займається роботою. Це треба мати такий хист до неробства. У вас всі винні: то залізниця площі не взяла, то віце-прем’єр кошти не виділив. Ви розвели тут балаган та свинюшники скрізь, просто на пішохідній доріжці стоїть рекламний щит», - додав керманич області.

Окрім того, під час наради стало зрозуміло, що провести реконструкцію площі перед залізничним вокзалом до Євро-2012 міська влада може і не встигнути. А провести якісно – це точно. За словами керівника Львівської залізниці Богдана Піха, місто хотіло передати на баланс залізниці площу Двірцеву для проведення її реконструкції. Проте, поки міська влада розглядала дане питання на сесіях, Львівська залізниця отримала експертне заключення щодо обсягу та термінів необхідних робіт. Б. Піх зазначив, якщо міська влада і передасть площу на баланс залізниці, то провести заміну усіх комунікацій та дорожнього покриття до Євро-2012 ніхто вже не встигне.

Фото - Львівський портал

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

12:30

На Личаківському кладовищі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

10:31

Львівщина поглиблюватиме співпрацю із Євросоюзом в усіх напрямах

18:30

Стелу радянського Монумента Слави демонтують - мерія

16:34

У місті починають довгоочікувану реконструкцію вулиці

14:28

Львівські лучники успішно виступили на Чемпіонаті світу зі стрільби

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus