ЛЬВІВ

Питання неканалізованих вулиць Львова вирішуватимуть поетапно

0

У Львові триває робота над розробкою програми заходів з каналізування неканалізованих вулиць. Роботи з каналізування Львова планують розбити на п’ять років, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

З метою розробки проекту програми заходів з каналізування неканалізованих районів Львова щотижня проходить засідання відповідної робочої групи. Як зазначають в управлінні інженерного господарства ЛМР, місто потребує якісного каналізування, тому робоча група ретельно підходить до розробки програми заходів.

 «Львів розташований у місцевості, обмеженій на водні ресурси, тому впродовж століть  одним із найважливіших питань у місті було питання водопостачання. Паралельно з розвитком системи централізованого водопостачання будувалась система міської каналізації. У цей час питання водовідведення завжди було пріоритетним. Однак, з розвитком промисловості та розширенням меж міста виникла необхідність розроблення Програми модернізації каналізаційного господарства, проект якої підготовлено та найближчим часом буде винесено на розгляд та затвердження Львівської міської ради. Одним із важливих розділів цієї Програми є каналізування неканалізованих районів міста», - зазначив заступник начальника управління інженерного господарства ЛМР, член робочої групи Андрій Мончак.

За попередніми результатами засідань робочої групи відомо, що реалізація програми розрахована на 5 років. Першочергово планують завершити уже розпочаті роботи, а потім по тих об’єктах, на які уже виготовлено проектно-кошторисну документацію. До числа перших увійдуть райони вул. Голубця, вул. Кримська – А. Бучми, вул. Корейської. Також на розгляд сесії буде винесено порядок залучення коштів мешканців до каналізування вулиць.

Нагадаємо, відповідно до розпорядження Львівського міського голови від 22.11.2011 року № 623 «Про утворення робочої групи для каналізування неканалізованих районів міста» у Львові діє робоча група. Очолює робочу групу заступник міського голови з питань містобудування та інфраструктури Володимир Шевчук.

Довідка

Протягом 2011 року у Львові під час реконструкції дорожнього полотна були замінені каналізаційні колектори на вул. Шевській, пл. Ринок, Городоцькій, що забезпечують каналізування мікрорайону Привокзальний та вул. Городоцької у напрямку до центру.

Крім того, цьогоріч замінено понад 1 км аварійного каналізаційного колектора у селищі Брюховичі. Також, виконувались роботи по каналізуванню вул. Голубця та вул. Богданівської.

За останні роки у Львові проканалізовано вул. Полтави, вул. Пластову, вул. Зубрицького, вул. Милятинську, вул. Корейську, вул. Митрополита Липківського, вул. Дивізійну, вул. Чубинського, район Ковальська – Гамалії,  вул. Щоголева, район Паперівка – Замкова, частково вул. А. Голубця, частково вул. Купчинського.

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

13:33

У Львові контрабандними ліками торгували через Інтернет

11:26

Без гарячої води залишились 28 вулиць

17:55

Львів’янка здобула шосту перемогу на Євро-2018

16:27

Громада виступає проти будівництва сміттєпереробного комплексу

14:48

Що вимагають львів’яни від міської влади

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus