ЛЬВІВ

Батьки дітей-інвалідів хочуть заступитися за Писарчука у газеті «Експрес»

0

Батьки дітей-інвалідів хочуть заступитися за Писарчука у газеті «Експрес»

Батьки, які виховують в своїх родинах неповносправних дітей, звернулися до газети «Експрес» з проханням опублікувати текст про допомогу народного депутата України Петра Писарчука львівському реабілітаційному центру «Джерело», який опікується їх дітьми. Приводом до написання листа стала публікація в газеті статті "Писарчук знущається з інвалідів", яку автори листа сприйняли як тенденційну та необ’єктивну. Цікаво, що в тексті з такою гучною назвою йдеться про господарський конфлікт підприємця-інваліда другої групи з адміністрацією ТРК «Південний», власником якого є народний депутат, а сам Писарчук згадується лише в тому контексті, що жінці-підприємцю не вдалося вирішити цей конфлікт за його допомогою.
Лист, під яким підписалося 63 батьків неповносправних дітей, подаємо повністю:
«Шановна редакція газети "Експрес"
Звертаються до Вас батьки дітей з особливими потребами, або як ще кажуть і нас в краю "дітей-інвалідів".
Ми не маємо морального права не відреагувати на тенденційну, як на наш погляд, статтю під назвою "Писарчук знущається з інвалідів", яка була опублікована Вашою газетою за № 141, 15-22.12.2011 року.
Цей лист підписало 63 батьків, які виховують в своїх родинах неповносправних дітей. Усі наші діти-інваліди з різними діагнозами - це і ДЦП, синдром Дауна, аутизм, міопатії, розумова відсталість тощо і більшість з них є досить важко неповносправними, пересуваються лише за допомогою інвалідних візків. Наші діти є вихованцями Львівського міського центру реабілітації "Джерело". Щодня близько 100 дітей-інвалідів привозяться шістьма автобусами центру на заняття та реабілітацію і відвозяться додому. Це єдина в нашому місті установа, яка приймає на навчально – реабілітаційні програми важко неповносправних дітей. Функціонування установи та її розвиток можливий за фінансової підтримки з бюджету міста, яка ведеться з 2008 року і покриває половину від потреби. Решту коштів, а це близько 1,8 млн. грн., ми спільно з адміністрацією центру шукаємо, залучаючи до доброї справи доброчинців. І Слава Богу, ось уже 17 років, Добрі люди нашого краю та закордону не полишають наших дітей. Центр "Джерело", на радість нам, працює.
Кожен із Жертводавців центру вартує на особливі слова подяки! Але мова сьогодні про п. Петра Писарчука.
Нещодавно, як годиться до Дня інваліда, один із львівських телеканалів, в репортажі про діяльність центру "Джерело" розповідав про програму "Гідротерапія", яка є, через її ефективність, дуже бажаною в реабілітації дітей з порушеннями моторного розвитку. Басейн в нашому центрі функціонує вже 2 роки. Збудований він коштом фінансової допомоги п. Петра Писарчука та наших німецьких друзів. Уже протягом багатьох років Петро Іванович знаходить можливість фінансової підтримки діяльності центру "Джерело". За його допомогою нам вдалося провести будівельно-оздоблювальні роботи в приміщеннях цокольного поверху нашого будинку – в басейні, в майстерні з виготовлення ортопедичних виробів та частково в майстерні з ремонту візків. п. Петро з родиною є активними учасниками наших благодійних аукціонів з продажу та розповсюдження художніх виробів виготовлених у "Майстерні Клубу Активної Молоді". Виручені на цих аукціонах кошти їдуть на програми літнього оздоровлення молодих осіб з інвалідністю, адже державою абсолютно не фінансується таких програм. А скільки нас, батьків, було на особистому прийомі в п. Петра з проханням допомогти коштами в лікуванні рідної дитини! І в силу можливого, кожен отримав в тій чи іншій формі таку важливу для нас допомогу.
Ми не є ні підприємцями ринку "Південний", а ні членами "Партії Регіонів". Попросту хочемо озвучити і наголосити на тому, що Петро Іванович Писарчук не "корчить з себе великого мецената", а насправді ним є! Петро Іванович час від часу приїжджає до центру "Джерело" з візитами. Але жоден його візит не відбувався в супроводі великої кількості мас-медіа, тому що його меценатство це не є піар акції, а лише велика потреба робити Добро. Завдячуючи таким Людям Доброї Волі, як Петро Іванович, наші діти як і їхні однолітки можуть бути в колективі з друзями, щодня виходити зі своїх помешкань, вчитися та розвиватися, відчувати свою гідність та потрібність.
Ми не беремось коментувати чи аналізувати ситуацію яка склалася навколо пані Розалії Ільківни, що є автором попереднього листа до редакції , але хочемо небезпідставно заявити, що Петро Писарчук не знущається з інвалідів, а навпаки дуже глибоко розуміє потреби людей з обмеженнями та направду дбає про них.
Заради об’єктивності, маємо велику надію, що наш лист буде опублікований в наступному номері газети "Експрес". Адже ми є такими самими громадянами міста як і авторка попереднього листа до газети.
Батьки дітей з особливими потребами, що є вихованцями ЛМЦР "Джерело".
Підписи батьків додаються до листа».

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

15:14

У Львові визначили найкращих триатлоністів України

13:56

У Львові введуть мораторій на попсу

12:13

Представники НАТО проінспектують Яворівський полігон

10:49

«Пласт» хоче зібрати один мільйон гривень

17:25

Куди у Львові краще не ходити

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus