ЛЬВІВ

Податківці Львівщини звітують про вдале завершення року

0

Податківці Львівщини звітують про вдале завершення року. Про підсумки роботи податкової служби Львівщини у 2011 році розповів під час прес-конференції голова ДПС у Львівській області Віталій Пекарчук.

За його словами, розрахункову базу зі збору податків та платежів до Державного бюджету на 2011 рік для Львівської області було визначено в сумі 4,7 млрд. грн. Очікуваний збір становить 4,8 млрд. грн. Таким чином, область забезпечить виконання поставлених завдань на 101,5 відсотка, або на 70 млн. грн. більше.

Розрахункову базу зі збору коштів до загального фонду Державного бюджету України буде виконано на 105,8 відсотка. Додатково надійде до бюджету 252,4 млн. грн. Приріст надходжень у порівнянні з минулим роком становитиме 1,0 млрд. грн., або 29,4 відсотка.

До місцевих бюджетів за січень-грудень 2011 року очікувані надходження становлять 3,3 млрд. грн., що на 419,3 млн. грн., або на 114,8 відсотка більше, ніж у минулому році. Розрахункову базу буде виконано на 107,8 відсотків, або додатково надійде 236,0 млн. грн..

Надходження до бюджету з податку на прибуток становитимуть 102,9 відсотка від передбачених завдань, або на 38,1 млн. грн. більше. Очікується приріст у порівнянні з минулим роком – 302,0 млн. грн., або 28,5 відсотка.

Завдання зі збору податку на додану вартість буде виконано на 107,9 відсотка, додатково буде залучено 154,3 млн. грн. Приріст до показників минулого року становитиме 23,8 відсотка, або 405,0 млн. гривень.

До загального фонду Державного бюджету України надійде на 27,2 млн. грн. більше від справляння акцизного податку, тобто завдання буде виконано на 106,9 відсотка. У порівнянні з минулим роком надходження з цього податку збільшаться на 9,7 відсотка, або на 37,0 млн. гривень.

За участю податкової міліції області протягом року забезпечено надходження коштів до бюджету в сумі понад 77 млн. грн. Виявлено 196 злочинів, із яких 146 тяжких та особливо тяжких. Підрозділами податкової міліції задокументовано 84 факти необґрунтованої заяви на відшкодування ПДВ з бюджету на суму понад 91 млн. грн. Встановлено 221 факт порушення податкового законодавства суб’єктами господарювання шляхом використання "конвертаційних" центрів, фіктивних підприємств. За цими фактами донараховано коштів в сумі 115,3 млн. грн., стягнуто 21,4 млн. грн. Викрито 4 "конвертаційні" центри. На банківських рахунках суб’єктів господарювання, які входили до їх складу, заблоковано або вилучено кошти на загальну суму 375 тис. грн. Накладено арешт на майно на суму 820 тис. грн.

З незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 20,2 млн. грн., в тому числі товарів підакцизної групи на загальну суму понад 5,5 млн. грн. Виявлено 5 підпільних цехів із нелегального виробництва фальсифікованої алкогольної продукції.

Віталій Пекарчук звернув увагу журналістів на норми Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших  законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування обліку та звітності", що набирають чинності з 1 січня 2012 року. За його словами, цей Закон створює сприятливі умови для розвитку малого підприємництва, а відтак, і покращення податкового клімату в цілому. "Ухвалення нових податкових правил для підприємців -"спрощенців" є компромісом між суспільством та владою, яким враховано пропозиції і зауваження малого підприємництва та громадських організацій, що представляють його інтереси", - зазначив він.

Нині на спрощеній системі оподаткування в області перебувають майже 49,2 тис. фізичних осіб, та 9,5 тис. юридичних осіб. "Маємо всі підстави вважати, що після ведення в дію названого закону кількість платників єдиного податку буде зростати. Тому завдання податкових органів всіх рівнів полягає в тому, щоб максимально полегшити входження малого бізнесу в систему координат нового закону. З цією метою проводимо семінари-практикуми, тематичні чат-конференції, розміщуємо роз’яснення на веб-сайті ДПА у Львівській області. Належного сприяння щодо роз’яснення діяльності органів ДПС  у цьому напрямку очікуємо також від засобів масової інформації", - зазначив Голова ДПС у Львівській області.

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

13:33

У Львові контрабандними ліками торгували через Інтернет

11:26

Без гарячої води залишились 28 вулиць

17:55

Львів’янка здобула шосту перемогу на Євро-2018

16:27

Громада виступає проти будівництва сміттєпереробного комплексу

14:48

Що вимагають львів’яни від міської влади

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus