ЛЬВІВ

У 2011 році на Львівщині встановлено 12 сучасних спортивних майданчиків

0

Упродовж 2011 року на території Львівської області облаштовано 12 спортивних майданчиків. Про це повідомила заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба, інформує прес-служба ЛОДА.

Управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації завершило облаштування 5 спортивних майданчиків розміром 42 x 22 м зі штучним покриттям та 5 відкритих спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням.
Облаштування спортивних майданчиків відбувається у рамках виконання обласної цільової програми “Спортивний майданчик” на 2011-2016 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 24 травня 2011 року №135 й на виконання доручення заступника голови Львівської облдержадміністрації В.Губицького від 29 червня 2011 року №13.

На спільному засіданні постійної депутатської комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму Львівської обласної ради та обласної комісії з моніторингу облаштування спортивних майданчиків було прийнято рішення щодо облаштування майданчиків, які встановлено у таких населених пунктах Львівської області:

спортивні майданчики розміром 42 x 22 м зі штучним покриттям:
м. Ходорів;
м. Рава-Руська;
м. Самбір;
м. Сколе;
с. Запитів (Кам’янко-Бузький район).

відкриті спортивні майданчики з тренажерним обладнанням:
м. Ходорів;
м. Борислав;
м. Жидачів;
м. Миколаїв;
с. Гірське (Миколаївський район).

14 грудня, беручи уваги рішення обласної ради від 06.12.2011 р. № 303 "Про внесення змін до показників обласного бюджету Львівської області на 2011 рік", було вирішено облаштувати ще два спортивні майданчики з тренажерним обладнанням. Зокрема, депутатська профільна комісія на чолі з Т.Скибою погодила встановлення майданчику у м. Городку.
27 грудня відбулося виїзне засідання постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму Львівської обласної ради, яка ухвалила погодження на встановлення ще одного спортивного майданчику в с.Сокільники Пустомитівського району.
Отже загалом у 2011 році на Львівщині облаштовано 12 нових сучасних спортивних майданчиків.
В управлінні з питань фізичної культури та спорту і обласному центрі «Спорт для всіх» уже розпочалася робота з виконання обласної програми «Спортивний майданчик» у 2012 році.

 

 

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

13:33

У Львові контрабандними ліками торгували через Інтернет

11:26

Без гарячої води залишились 28 вулиць

17:55

Львів’янка здобула шосту перемогу на Євро-2018

16:27

Громада виступає проти будівництва сміттєпереробного комплексу

14:48

Що вимагають львів’яни від міської влади

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus