ЛЬВІВ

Вручено обласні премії в галузі культури

0

28 грудня у Палаці Потоцьких відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів Обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури 2011 року. Як інформує прес-служба Львівської облради, участь у церемонії взяв голова облради Олег Панькевич.

Він назвав лауреатів премії «гордістю нашої Львівщини і, без сумніву, гордістю сьогоднішньої України».     

«Хочу вам побажати, аби ваші сьогоднішні визнання були не тільки у цій залі, а й було розуміння великої кількості людей, щоб про цю подію, про ваші успіхи знали багато людей. Звісно, дуже приємно отримувати премії, як певні матеріальні стимули, але важливий є і моральний аспект.  Бажаємо вам ще багатьох-багатьох успіхів у майбутньому.

Хочу сказати про те, що кількість номінацій потрібно розширити і Львівська обласна рада буде пропонувати, щоб у 2012 році з`явилася ще одна премія, премія людини, яка у праці "Перспективи української революції" сказала, що  основна боротьба відбувається за культуру. Цією людиною є наш провідник, 103-тю річницю від дня народження якого ми будемо відзначати першого січня, - це Степан Бандера. Мала би бути така премія, ми будемо її пропонувати і думаю, що наша мистецька еліта буде підтримувати такі починання обласної ради".

Обласну премію в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури у 2011 році отримали:

1. Мистецтвознавство і культурологія – імені Святослава Гординського:
Івашків Галина Михайлівна – за мистецтвознавчі праці, виконані протягом 2009-2011 років.

2. Поезія – імені Маркіяна Шашкевича: Гордон Олександр – за книгу "Стінопис".

3. Проза – імені Богдана Лепкого: Палинський Віктор – за книгу "Декілька зимових днів…".

4. Літературознавство, сучасна літературна критика та переклади – імені Михайла Возняка: Пастух Тарас Васильович – за монографію "Модерні стильові течії української поезії 1960-90-х років (Київська школа та її оточення)".

5. Драматургія, театральне мистецтво – імені Бориса Романицького:
Стригун Федір Миколайович – за режисерські постановки, здійснені протягом останніх трьох років, зокрема, "Візит літньої пані" Ф.Дюрренмата, "Сільва" І.Кальмана, "Сватання на Гончарівці" Г.Квітки-Основ’яненка, "Дама з камеліями" А.Дюма.

6. Журналістика та публіцистика – імені В’ячеслава Чорновола:
Кушнір Богдан Іванович – за книгу "Помилка Солженіцина" та серію гострих публіцистичних статей, надрукованих у "Голосі України" та в Інтернет-виданні "Українська правда" протягом 2010-2011 років.

7. Музичне мистецтво – імені Станіслава Людкевича:
Фроляк Богдана – за цикл камерних та хорових композицій "Lamento" для фортепіанного тріо, "Диптих" для хору а cappella на вірші Т.Шевченка.

8. Образотворче мистецтво – імені Івана Труша:
Риботицький Володимир Петрович – за персональну виставку, презентовану у Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького.

9. Декоративно-ужиткове мистецтво – імені Зеновія Флінти: Ганкевич Володимира Романівна – за творчі роботи у галузі художнього текстилю, виконані протягом 2009-2011 років.

10. Народна творчість – імені Анатоля Вахнянина: Яськович Михайло – за концептуальну ідею створення макетів дерев’яних церков ХVІІ-ХVІІІ ст. (деяких вже знищених) Галичини та Закарпаття.

11. Дизайн  – імені Олени Кульчицької: Великоголов Борис Богданович – за художнє оформлення фотоальбомів Василя Пилип’юка "Це моя Україна" у трьох томах.

12. Архітектура – імені Івана Левинського: Мастило Ярослав Іванович – за архітектурний проект "Реконструкція палацу водних видів спорту на вул. Кн. Ольги, 114 у м. Львові під "Аквапарк".

Фото прес-служби Львівської облради

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

12:31

Прикордонники Львівщини попередили незаконне вивезення дитини закордон

10:35

Сьогодні у Львові покажуть фільм про українських жінок на війні

18:33

У Львові збудують новий міст за понад 25 мільйонів гривень

16:28

Посла сейму Польщі визнають персоною нон ґрата на Львівщині

14:33

На Львівщині активысти рятують лелек (ФОТО)

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus