ЛЬВІВ

Садовий заветував найскандальнішу ухвалу: про передачу 70 га землі

0

Садовий заветував найскандальнішу ухвалу: про передачу 70 га землі

Міський голова Львова Андрій Садовий ветував ухвалу Львівської міської ради від 29 грудня «Про користування ПАТ «Львівський іподром» земельними ділянками на вул. Стрийській, 133». Про це сьогодні, 3 січня, повідомив журналістам А.Садовий.

«На цю ухвалу я накла вето цього ж дня, коли вона була проголосована. Окрім того, в роботі  ще кілька ухвал, які можуть бути заветовані. Сьогодні останній день, коли я можу це зробити», - зазначив А.Садовий, відповідаючи на запитання журналістів.

Нагадаємо, під час останнього в 2011 році сесійного засідання депутати 53 голосами «за» підтримали проект ухвали «Про користування ПАТ «Львівський іподром» земельними ділянками на вул. Стрийській, 133». Цікаво, що перед самим голосуванням не відбулося жодного обговорення проекту документу.

Андрій Садовий відразу ж заявив, що ця ухвала увійде в історію, як найскандальніша. «Ще в історії міської ради не було такого, щоб голосували відразу ж за передачу70 гектарівземлі. Це питання було внесено на розгляд сесії з бухти-барахти. Ухвала розглядається з порушенням норм законодавства. Це дуже негативний прецедент», - заявив А.Садовий.

Документ передбачає, що приватному акціонерному товариству «Львівський іподром» буде передано земельні ділянки на вул. Стрийській, 133 для обслуговування будівель та споруд іподрому за рахунок земель сільськогосподарського призначення. Земельну ділянку, площею понад70.4 гапередано в оренду на 10 років.

Це питання  було внесено на розгляд сесії на пропозицію депутата від ВО “Свобода” Любомира Мельничука. Одразу ж пропозиція була розкритикована начальником юридичного управління Геленою Пайонкевич та міським головою Андрієм Садовим. Зокрема, Пайонкевич наголосила, проект ухвали непідготовлений і його сьогодні не варто вносити на розгляд сесії.

А.Садовий зазначив, що у попередні роки виникали “думки у деяких підприємців” побудувати собі особняки на землях, де розміщений іподром”. “Ми цього не допустили. Колеги, задумайтеся, йдеться про70 газемлі. Такі серйозні питання не варто вносити з голосу. Будьте обережні. Я тішуся, що сьогодні є прокурор, можливо, буде й реагування” - зазначив Садовий.

За словами мера, свого часу  на іподромі було здійснено самочинне будівництво, про яке не знало ні місто, ні Фонд держмайна. Однак, за позовом фізичної особи, ця будівля була узаконена.

«Почалася ціла схема узаконення цього самочинного будівництва. Я б не хотів, щоб депутати влазили в цей процес», – наголосив А. Садовий.

Однак після цього депутати дружно проголосували за те, щоби це питання внести на розгляд сьогоднішньої сесії.

А вже після обіду без зайвого шуму прийняли документ.

Фото: Львівський портал

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

11:26

Без гарячої води залишились 28 вулиць

17:55

Львів’янка здобула шосту перемогу на Євро-2018

16:27

Громада виступає проти будівництва сміттєпереробного комплексу

14:48

Що вимагають львів’яни від міської влади

13:09

Священика на Львівщині позбавили сану

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus