ЛЬВІВ

Нова транспортна схема: мухи окремо, котлети окремо

0

Нова транспортна схема: мухи окремо, котлети окремо

Введення в дію нової транспортної мережі стало справжнім новорічним “подарунком” для жителів Львова. Відсутність автобусів на маршрутах, а відтак скупчення людей на зупинках, відсутність нового ознакування маршрутів, хамство водіїв — саме цим ознаменувалося для Львова введення нової та прогресивної мережі автобусних перевезень.

Міський голова Львова, котрий обіцяв їздити першого січня автобусами і перевіряти, як працює нововведення, в результаті проїхався не автобусом, а трамваєм і загалом залишився задоволеним. Однак прості пасажири реагували на новації переважно матом. Адже замість звичних шляхів перевезень їм треба було спочатку з`ясувати, що і куди їде, потім ще знайти місце, звідки той автобус курсує і яким шляхом він іде. Картина жителя Львова, котрий на зупинці уважно вивчає нову транспортну схему, цими днями стала звичним явищем.

Ще одним “приємним” додатком стали перевізники. Мало того, що вони влаштували в неділю легкий італійський страйк, адже нормального режиму руху першого дня нового року так і не було, а в деяких районах Львова автобус був раритетом, за яким доводилося буквально полювати годину, або й більше. Вражала й “доброзичливість” водіїв, значне число яких не тільки брали гроші за проїзд, попри оголошену халяву, але й у багатьох випадках не мали жодного натхнення розповідати людям, куди ж цей автобус їде. Врешті, це триває і по сьогоднішній день, стверджують пасажири.


Загалом поки що саме пасажири є найбільш постраждалою стороною цього експерименту. Адже роботу ніхто не скасовував і людям треба добиратися без запізнень. А наразі це поки що неможливо, бо організація нової схеми на початковому рівні — належно обладнані і ознаковані зупинки, карта руху маршруту в автобусі та оголошення зупинок — практично відсутні, попри всі запевнення.


Крім того, немає іще одного козиря, що його очікували від нової схеми — малі і незручні автобуси нікуди не зникли. “Бидловози” й надалі курсують Львовом, а великих автобусів явно замало.


Підтвердженням низького організаційного рівня є і те, що за два перші дні функціонування нової схеми на “гарячу лінію” міської ради надійшло понад 300 дзвінків саме з цього приводу.


Асоціація “Львівська громада” оприлюднила заяву з приводу введення нової схеми, у якій зазначено, що “вартість проїзду до місця призначення значно зросте, що відіб’ється на „гаманцях” львів’ян, які і так поставлені у важке фінансове становище беззупинним ростом цін на продукти, товари першої необхідності та тарифи”.


“Дивно, що міська влада на чолі з Андрієм Садовим не бере до уваги то, що „революційне” введення нової транспортної схеми знищить стару, добре відпрацьовану мережу громадського транспорту і значно погіршить можливість мешканців Львова та гостей міста ефективно користуватися міським транспортом. Чиї ж інтереси відстоює Андрій Садовий? Тільки не львів’ян, яким створює все більше і більше проблем” - зазначено у заяві.


Натомість міський голова Львова твердить, що все іде за планом, що так має бути і за кілька тижнів відбудеться необхідна “усушка і утруска”. «Ми передбачали, що зауваження будуть. У перші місяці нова справа достатньо важко входить в життя і в цілому я переконаний, що львів’яни в кінцевому випадку будуть задоволені даною схемою. Сьогодні працюють експерти в управлінні транспорту, кожне зауваження аналізується, чи це дійсно зауваження, яке не було враховано при громадських слуханнях, чи це просто побажання. Знаєте, деколи люди хочуть, щоб автобус під’їжджав під їх власний під’їзд, але так не можна організувати», – сказав він.


Водночас прес-служба міської ради повідомляє про те, що вже від завтра управління транспорту та зв’язку розпочинає перевірку роботи нових автобусних маршрутів. За словами заступника начальника управління транспорту та зв’язку ЛМР Андрія Білоуса, перевірки триватимуть впродовж всього січня.


«Складатимуться відповідні акти про порушення. І далі за результатами актування ставитиметься питання про розірвання угоди з перевізниками», - зазначив Андрій Білоус.
Під час перевірок увагу звертатимуть на інтервали руху автобусів, на кількість автобусів на маршрутах, на дотримання схеми руху, на зовнішній вигляд водіїв.

Фото Львівський портал

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

16:35

У двох працівників навчальних закладів на Львівщині виявлений туберкульоз

14:30

На Львівщині зміцнюють охорону кордону

12:38

До Львова на травневі свята завітає близько 2000 паломників

10:36

Львівщина співпрацюватиме із Норвегією у сфері гідроенергетики

19:21

На Львівщині горіло сміттєзвалище

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus