ЛЬВІВ

Чиновники міськради погоріли на тендері

0

Прокуратура  Львова встановила факт незаконного проведення департаментом житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради процедури державної закупівлі на виконання робіт з реконструкції тепломережі на одній із вулиць  в обласному центрі. Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

З’ясовано, що тендерним комітетом департаменту безпідставно не допущено до оцінки тендерних пропозицій і подальшої участі у торгах, одного із учасників торгів, пропозиція якого становила найнижчу ціну. При цьому тендерні пропозиції учасників торгів, яких допущено до оцінки, не відповідали вимогам тендерної документації. За результатами торгів із переможцем уклали договір на загальну суму понад 5 млн. 201 тис. грн. Таким чином, міському бюджету завдано збитків на суму більше 360 тис. грн.  Наразі прокуратурою Львова порушено кримінальну справу, триває досудове слідство.

Протягом минулого року органами прокуратури Львівської області порушено 50 кримінальних справ, з яких дві третини вже скеровано до суду. За документами прокурорського реагування 365 посадових осіб притягнуто до відповідальності, з них 180 – представники органів влади та 18 працівників органів контролю, зокрема посадовців Державної фінансової інспекції та Державного казначейства. До бюджету відшкодовано понад 2 млн. грн.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

12:44

Карантин у частині львівських школах продовжили до кінця тижня

11:18

У Сколе депутати міськради чергуватимуть біля смітників

18:36

Між Львовом і Закарпаттям хочуть запустити "Інтерсіті"

16:32

Фільм «Cерце мами Гонгадзе» відібрали на український Оскар

14:24

У Львові виявили бочки бойовими отруйними речовинами

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus