ЛЬВІВ

Нещепленим дітям дозволять ходити до дитсадків

0

Депутати Верховної Ради в першому читанні прийняли закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" щодо захисту населення від інфекційних хвороб. Цим законом скасовується вимога чинної норми статті 15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" щодо заборони дітям відвідування дитячих закладів, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень.

На зміну їй запроваджується норма щодо можливих тимчасових обмежень відвідування на період неблагополучної епідемічної ситуації. Водночас законопроект передбачає, що профілактичні щеплення за віком, включені до календаря щеплень, є обов`язковими. Також змінами передбачено чітке визначення критеріїв обов`язковості профілактичних щеплень, що мають проводитись населенню Україні. Нововведенням буде запровадження сертифікату профілактичних щеплень як документу встановленого зразка, що містить відомості про проведені особі профілактичні щеплення чи відмову від них, наявність медичних протипоказань, післявакцинальних реакцій чи ускладнень.

Крім того, пропонується забезпечити щорічний перегляд календаря профілактичних щеплень з урахуванням епідемічної ситуації в Україні та у світі. У разі загрози виникнення або масового поширення певної інфекційної хвороби на відповідних територіях та об`єктах може бути прийнято рішення про проведення обов`язкових профілактичних щеплень проти цієї інфекційної хвороби за епідемічними показаннями. Профілактичні щеплення мають проводитись після обов`язкового медичного огляду особи в разі відсутності у неї відповідних медичних протипоказань.

Повнолітнім дієздатним українцям профілактичні щеплення проводяться за їх згодою. Особам, які не досягли 14-річного віку чи визнані у встановленому законом порядку недієздатними, профілактичні щеплення проводяться за згодою їх об`єктивно інформованих батьків або інших законних представників. У разі відмови від проведення обов`язкових профілактичних щеплень особа або її законні представники зобов`язані підтвердити своє рішення про відмову письмово у формі, встановленій центральним органом виконавчої влади з питань охорони здоров`я.
ТСН

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

14:27

Львівські перевізники готують «плаваючий» тариф у приміських та міжміських маршрутах

12:33

У Львові з 3 по 11 травня не буде світла (Перелік вулиць)

10:31

Львів’ян запрошують на ювілейну молодіжну прощу до Унівської лаври

18:26

На Львівщині немає охочих вакцинуватись

16:35

Замість заводу у Львові з’явитья інноваційний парк

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus