ЛЬВІВ

Головна освітянка Львова переконана, що проблем з фінансуванням галузі не виникне

0

Виконувач обов’язків начальника управління освіти Львівської міської ради Катерина Гороховська вважає,  що бюджет для очолюваної нею галузі дуже складний, однак переконана, що проблем із виплатою зарплат вчителям не виникне. Про це вона заявила у коментарі журналістам.                                           

«Дуже складний, надзвичайно. Фінансування на освіту надається, виходячи з формули на одного учня, або дошкільнятка у дитячому садку. Проблема у тім, що цифра, яка береться для розрахунку – це показники вересня минулого року й взагалі не враховуються прогнозовані розрахунки. А нам треба відкривати нові групи у дитячих садках, відкривати нові класи –– це не враховується. Плануємо відкрити, починаючи уже з квітня, червня й у вересні 20 груп у дитячих садках, а фінансування не закладене у цьому бюджеті. За рахунок чого це робити невідомо», - зазначила К.Гороховська.

За її словами, на бюджет освітян міста просили 657  млн 945 тис грн., виділяється 608 млн 510 тис грн. Тоді як минулорічні витрати   сягнули 563 млн 978 тис грн..

Проблеми недофінансування можуть виникнути з виконанням ремонтних робіт, придбанням комп’ютерної техніки, оснащенням кабінетів, ремонтом дахів та з роботами, що стосуються виведення котелень з підвалів.

Водночас недостатнє фінансування галузі, на переконання К.Гороховської не вплине на зарплати вчителям.

«Освітянські зарплати  і надбавки буде збережено, ми не маємо права їх не платити. Якщо й виникне проблема, то у листопаді–грудні, зараз такого не буде. Це можливо, якщо не додадуть кошти… Але цього не буде. Я буду вже на пенсії, а ви побачите», – додала вона.

Нагадаємо, директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук наголосив, якщо впродовж року не відбудеться перегляду бюджету, то за цифрами на сьогоднішній день, на фінансування галузей освіти та охорони здоров’я не вистачатиме 1,3 місячного зарплатного фонду.

За словами голови комісії з питань бюджету ЛМР Яромира Самагальського, недофінансування освіти, охорони здоров’я, фізкультури і спорту сягає 106 млн грн. «Фактично на зарплати не буде вистачати на два місяці. А найбільший цинізм у цьому бюджеті, що нам запропонували Верховна Рада та Кабінет міністрів, це те, що «заклали» бюджет до виборів. Тому ми звертаємося  до Кабміну та Верховної Ради з вимогою переглянути бюджет, адже ні про розвиток, ні про стабілізацію не йдеться. Ми будемо принаймні намагатися втриматися на попередньому рівні», - заявив Я.Самагальський.

Учора депутати міськради ухвалили бюджет міста на 2012 рік. Загальний  обсяг доходів бюджету встановлено на рівні 2 ,424 млрд грн. З цієї суми загальний фонд бюджету становитиме 2,1 млрд грн, а спеціальний фонд — понад 324 млн грн, з яких на бюджет розвитку припадатиме 204,7 млн грн.

Загальний обсяг видатків бюджету ухвалено на рівні 2,497 млрд грн, з яких на загальний фонд бюджету припадає 2,096 млрд, а на спеціальний фонд — 401 млн грн, в тім числі — 281 млн грн видатки бюджету розвитку.

В ухвалі встановлено дефіцит спеціального фонду міського бюджету в розмірі 76,9 млн грн, джерелом покриття якого стануть кошти, від місцевих запозичень.

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

13:33

У Львові контрабандними ліками торгували через Інтернет

11:26

Без гарячої води залишились 28 вулиць

17:55

Львів’янка здобула шосту перемогу на Євро-2018

16:27

Громада виступає проти будівництва сміттєпереробного комплексу

14:48

Що вимагають львів’яни від міської влади

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus