ЛЬВІВ

Костюк вирішив «розрулити» транспортний колапс у Львові

0

Костюк вирішив «розрулити» транспортний колапс у Львові

Сьогодні, 12 січня, у Львівській обласній адміністрації була проведена нарада, під час якої створили робочу групу, яка своїми напрацюваннями повинна допомогти вирішити у Львові транспортні проблеми, що склалися у зв’язку із запровадженням нової транспортної мережі. Як повідомив на брифінгу голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк, поради як вийти з колапсу мають бути представлені уже у понеділок-вівторок.

За словами голови ОДА, проблеми виникли передусім через недостатню поінформованість  населення про запровадження нової транспортної схеми; нова транспортна схема є неналежно інтегрована зі системою міжміських перевезень, свою негативну роль відіграли й перевізники, котрі й надалі випускають на маршрути старий транспорт.

Також серед недоліків, котрі спричинили до неналежного впровадження транспортної схеми,  М.Костюк назвав швидкість прийняття рішення і недостатній термін випробування транспортних новинок. На його думку, варто було запустити кілька дослідних маршруток і після експертних оцінок впроваджувати цілу схему.

«І місто, і працівники управління транспорту обласної адміністрації негайно створюють не просто робочу групу, а робочий орган з ліквідації цього транспортного колапсу. У завдання групи входить негайне виявлення місць нестиковки транспортної системи, накладання двох схем – схеми попереднього руху і нової транспортної мережі. У результаті цього мають виявити вузькі місця, котрі «випали» з транспортної мережі, виявити критичні маршрути, що потребують негайного підсилення. До понеділка-вівторка робоча група має вийти з реальними пропозиціями про поетапне вирішення проблеми», - заявив  М. Костюк.

Водночас він зазначив, що впроваджувати додаткові маршрути будуть без проведення нового тендеру, оскільки це потребує додаткового часу. «Нехай місто шукає  вирішення проблеми. Є перевізники, які не задіювали усіх транспортних засобів. Нові тендерні процедури недоцільно проводити, це буде довго і неефективно для пасажирів», - зазначив він.      

Попри критику нової транспортної схеми, М.Костюк все ж не вважає, що її варто відміняти.

«Я був вимушений втрутитися у вирішення цієї транспортної задачі. На жаль, закон про місцеве самоврядування не вимагає погодження такої транспортної мережі з головою ОДА і це не правильно. Тому що транспортну проблему не можна бачити як проблему одного міста. Вона має бути ефективно адаптована до існуючих мереж. На жаль місто не вирішило завдання, впровадження транспортної мережі відбулося не на зовсім високому технологічному рівні  і без належної підготовки. Але зараз необхідно зняти напругу, запроваджувати додаткові маршрути, логічно продовжувати ці, що впроваджені маршрути та ефективно використовувати приміські маршрути… У програмах розвитку міста потрібно робити ставку на розвиток електротранспорту… Зміни у транспортній мережі були потрібні. Ми прийняли рішення, що будемо допомагати належним чином вийти з ситуації, яка склалася. Але не відміняти в жодному разі. Це моє суб’єктивне бачення – вибачитись, поправити і йти вперед. Не хотілося б занадто агресивно допомагати місту впорядковувати свої проблеми. Мали б бути толерантні відносини», – резюмував М.Костюк.

Також він пообіцяв після внесених «поправок» у міську мережу випробувати її на власному досвіді. «Ми проведемо тестові поїздки. У них братимуть участь усі й голова також. Не думаю, що в цьому є щось страшне», - додав голова ЛОДА.

Фото: Львівський портал

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

15:14

У Львові визначили найкращих триатлоністів України

13:56

У Львові введуть мораторій на попсу

12:13

Представники НАТО проінспектують Яворівський полігон

10:49

«Пласт» хоче зібрати один мільйон гривень

17:25

Куди у Львові краще не ходити

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus