ЛЬВІВ

17 січня пройде мітинг проти нової транспортної схеми

0

17 січня пройде мітинг проти нової транспортної схеми

Противники нової схеми пасажирських автоперевезень у Львові збираються провести 17 січня на площі Ринок народне віче щодо ліквідації цієї схеми. Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сторінці групи “Спасибі меру Садовому за те, що пішки йду додому” в соціальній мережі Facebook.

“Беріть друзів та рідних, адже проблема торкається всіх! Приносьте з собою плакати, розтяжки, банери - одне слово, весь арсенал! Категорично забороняються організаційна чи партійна символіка” - зазначено у повідомленні.

Також на сторінці розміщено проект заяви учасників цього віча, який планують обговорити і схвалити його учасники.  У ньому зазначено, що “запроваджуючи схеми руху маршрутних таксі, львівська міська влада не врахувала думку громади з цього питання, не забезпечила належне попереднє інформування про запроваджені зміни в схемі руху транспорту”, відтак Львів опинився у стані транспортного колапсу.

“Кожен відчув особисто наслідки абсолютного непрофесіоналізму чиновників, які займались впровадженням так званої «реформи», а тепер намагаються прикрити власну некомпетентність балачками про «необхідні зміни», спричинені нібито «ЄВРО-2012» - зазначено у документі.

 

Міській владі пропонують наступні кроки  для термінового виправлення транспортної кризи:

  1. Створити громадську ініціативну групу, яка підготує установче засідання громадської комісії з питання реформування схеми руху маршрутних таксі у складі компетентних фахівців, а не чиновників «за посадою».
  2. Громадська комісія повинна оперативно вивчити і проаналізувати транспортні проблеми міста, та запропоновувати шляхи їхнього вирішення.

Також у проекті рішення віча є вимога визнати результати та рішення конкурсної комісії щодо визначення переможців на пасажирські автоперевезення незаконними та  негайно їх скасувати. Крім того, прокуратура має провести перевірки  правопорушень, що їх припустилася конкурсна комісія.

Також в проекті документа міститься вимога до закінчення роботи комісії і проведення нового конкурсу серед перевізників “відновити у Львові рух згідно з попередньою схемою руху”.

“Якщо до 23 січня наші вимоги не будуть виконані міською владою, ми будемо надалі діяти в інтересах львівської громади усіма відповідними методами, організовуючи кампанію громадського опору безвідповідальній, корумпованій зграї, яка тепер засідає у Ратуші” - сказано в документі.

Фото: Львівський портал

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

10:32

Змагання з лижних перегонів відбудуться на Львівщині

18:34

Завтра до Львова приїде перший віце-прем’єр – міністр економіки Степан Кубів

16:30

У Львові чоловік випав з трамвая під час руху

14:31

Сьогодні у Львові презентують фільм про Героїв Небесної Сотні

12:28

Обурені люди перекрили трасу Львів-Городок

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus