ЛЬВІВ

Нова транспортна схема ще попсує рейтинг Садовому – Антипович

0

Нова транспортна схема ще попсує рейтинг Садовому – Антипович

Пікове невдоволення мером Львова Андрієм Садовим через впровадження нової транспортної схеми ще попереду. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив керівник соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович.

«Ще не було піку невдоволення львів’ян через впровадження нової транспортної схеми. Наприклад, сьогодні на зупинках значно більше людей, аніж їх було у перші дні січня. Фактично тільки зараз відбувається повернення людей після святкування, а через тиждень студентство повернеться. Тобто зараз другий пік невдоволення і ще буде третій  – він буде найвищим, коли уже всі будуть їхати громадським транспортом», - зазначив О.Антипович.

За його словами, невдоволення львів’ян через проблеми із громадським транспортом, однозначно відіб’ється на рейтингу довіри до міського голови Львова Андрія Садового.

«До нового року Андрію Садовому довіряло понад 50% львів’ян, задоволених його діяльністю було близько 60%, але транспортна схема, неможливість чи то важкість у добиранні – це однозначно відсіє значну частину людей. Громадським транспортом користується переважна більшість львів’ян, відтак ця система стосується більшості й думати, що це не зачепить Садового не можна. Зачепить і однозначно посадить його рейтинг: електоральний, оціночний, рівень позитивного ставлення, рівень довіри – це все впаде вниз. І це вже зараз відбувається дуже швидкими темпами», – розповів О.Антипович.

Водночас він наголосив, що навіть за суттєвого падіння рейтингу довіри, міський голова залишатиметься «на висоті».

«Запас міцності в Садового є. Адже було понад 50% прихильників і навіть, якщо впаде рейтинг удвічі, то все рівно він буде одним з лідерів по довірі у Львові. Але падіння в два рази цілком можливе, адже незадоволена переважна більшість мешканців міста», - резюмував керівник соціологічної групи.

Фото: Львівський портал

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

13:33

У Львові контрабандними ліками торгували через Інтернет

11:26

Без гарячої води залишились 28 вулиць

17:55

Львів’янка здобула шосту перемогу на Євро-2018

16:27

Громада виступає проти будівництва сміттєпереробного комплексу

14:48

Що вимагають львів’яни від міської влади

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus