ЛЬВІВ

Садовий, Тягнибок і Вакарчук залишають позаду решту з об’єднаних кандидатів

0

Три «універсальні» кандидати Андрій Садовий, Олег Тягнибок та Іван Вакарчук перемагають за симпатіями львів’ян, практично у кожному з округів міста. Власне за цих людей готові віддати свої голоси львів’яни, якщо б парламентські вибори по мажоритарних округах відбувалися найближчим часом. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив керівник Соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович.

За його словами, у суспільстві є значний запит на об’єднання опозиції: 63% опитаних мешканців підтримують ідею висунення у мажоритарних округах єдиного спільного кандидата від опозиційних партій. Не підтримують – лише 14%. Більше інших ідею підтримують прихильники Фронту змін (80%) та Нашої України (81%).

34% опитаних швидше за все проголосують за кандидата на виборчому округу, якщо його висунуть Батьківщина, Фронт змін і Свобода, 37% – прийматимуть рішення, дивлячись, хто саме буде цим кандидатом.

Шанси єдиного кандидата від УДАРу та Громадянської позиції скромніші – 16% швидше за все проголосують, 39% – прийматимуть рішення, дивлячись, хто саме буде цим кандидатом.

«Важливий момент. Значна частина людей вже зараз декларує готовність до підтримки єдиного кандидата від опозиції, але дивлячись хто саме буде цим кандидатом. Тобто на цих виборах люди будуть більш обережними і виваженими», - зазначив О.Антипович. 

Водночас він зазначив, що результати дослідження підтвердили, поряд зі значним запитом на об’єднання опозиції, є також значний запит на авторитетних політиків, лідерів громадської думки.

Як пояснив О.Антипович, у кожному окрузі Львова досліджувався свій перелік кандидатів. Поряд з цим, з метою більш повного дослідження особливостей громадської думки, у кожному з округів також досліджувалась електоральна привабливість трьох «універсальних» кандидатів – лідерів громадської думки, які представляють різні суспільно-політичні групи: чинний міський голова А.Садовий, який веде активну політичну діяльність і при цьому чітко не позиціонований за жодною з партій і не висловив жодних намірів взяти участь у парламентських виборах; голова ВО «Свобода» О.Тягнибок, який веде активну політичну діяльність, чітко націлену на парламентські вибори; ректор Львівського національного університету ім. І.Франка І.Вакарчук, який не веде активної політичної діяльності  і разом з цим користується високим рівнем довіри серед населення.

Так, потенціал підтримки А.Садового на парламентських виборах становить від 31% в Пустомитах до 37% на Сихові.

Потенціал підтримки О.Тягнибока становить від 23% у Франківському районі до 35% на Сихові.

Потенціал підтримки І.Вакарчука становить від 28% в Пустомитах до 32% у Залізничному районі.

 

Соціологічне дослідження проводилося 10-25 грудня 2011 р.

Аудиторія дослідження: населення міста Львова та Пустомитівського району  віком від 18 років і старші

Вибіркова сукупність: 2400 респондентів, у т.ч. по 600 осіб у чотирьох умовних округах – округ№1 Сихівський, частина Личаківського району, округ №2 Залізничний, частина Шевченківського району, округ №3 Франківський та Галицький райони, округ №4 Пустомитівський район, частина Личаківського і шевченківського районів.

Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв’ю згідно з опитувальником (face to face)

Парламентські вибори мають відбутися наприкінці жовтня цього року.

 

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

13:33

У Львові контрабандними ліками торгували через Інтернет

11:26

Без гарячої води залишились 28 вулиць

17:55

Львів’янка здобула шосту перемогу на Євро-2018

16:27

Громада виступає проти будівництва сміттєпереробного комплексу

14:48

Що вимагають львів’яни від міської влади

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus