ЛЬВІВ

Українця затримали з контрабандою wi-fi-пристроїв, галяретки й кокосової стружки

0

Працівники Львівської митниці виявили факт недекларування товару, інформує прес-служба Львівської митниці.
Сьогодні зранку громадянин України автомобілем «Audi 100», прямуючи з приватної поїздки з Республіки Польщі в Україну через митний пост «Рава-Руська» Львівської митниці, обрав для перетину кордону смугу руху спрощеного контролю «зелений коридор» і порушив встановлений порядок проходження митного контролю.

Під час візуального огляду автомобіля у митників виникла підозра щодо наявності в ньому товарів та предметів, які є обов’язковими для письмового декларування, та заборонених чи обмежених до переміщення через митний кордон України.

Автомобіль вивели із загального потоку і скерували в бокс поглибленого огляду, де під час митного контролю й було виявлено товар, який за своєю вартістю перевищує встановлені норми ввезення громадянами товарів на територію України без письмового декларування та оподаткування, а також товар, який відповідно до Постанови КМУ № 1652 від 13.12.01 обмежений до переміщення через митний кордон України, а саме: 33 шт. безпровідних точок доступу до діапазону wi-fi та продукти харчування, зокрема225 кггаляретки та28,6 кгкокосової стружки.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками ст. 340 Митного кодексу України. Незадекларований товар загальною вартістю майже 35 тис. грн вилучено до рішення суду.

 

 

 

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

12:51

Працівників сфери обслуговування зобов`язали розмовляти виключно українською мовою

17:33

У Львові святкуватимуть китайський Новий рік. (Перелік заходів)

15:35

На Львівщині зросли тарифи у приміських та міжміських маршрутках

12:48

У Львові на хабарі затримали працівницю міграційної служби

10:29

На Львівщині реставрують храми внесені до списку Світової спадщини ЮНЕСКО

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus