ЛЬВІВ

Заяву з віче «Спасибі меру Садовому за те, що пішки йдем додому!» передадуть міському голові

0

Учасники народного віче «Спасибі меру Садовому за те, що пішки йдем додому!» прийняли заяву, яку мають передати міському голові Львова Андрієві Садовому. Про це журналістам повідомила спів організатор віче студентка Ярина Волошин.

Текст заяви розміщений на сайті автономних націоналістів opir.info.      

«Запроваджуючи схеми руху маршрутних таксі, львівська міська влада не врахувала думку громади з цього питання, не забезпечила належне попереднє інформування про запроваджені зміни в схемі руху транспорту. Теоретично на картах-схемах та у промовах міських чиновників все виглядає досить гарно. Та в результаті Львів опинився у стані транспортного колапсу. Кожен відчув особисто наслідки абсолютного непрофесіоналізму чиновників, які займались впровадженням так званої «реформи», а тепер намагаються прикрити власну некомпетентність балачками про «необхідні зміни», спричинені нібито «ЄВРО-2012».
Попередня схема руху маршруток була недосконала. Тепер до брудних, неналежно підготовлених або й технічно несправних автобусів, водіїв автобусів з їхньою часто хамською поведінкою стосовно пасажирів, палінням за кермом та розмови по телефону тільки додалися нові проблеми. Тисячі львів’ян змушені чекати на зупинках годинами потрібний маршрут (замість інтервалу в 10 хвилин, оскільки кількість автобусів на маршрутах в рази менша ніж задекларовано), робити декілька пересадок, щоб заїхати на роботу, користуватися таксі чи взагалі йти пішки. Відповідно, в рази зросли витрати на проїзд, а, відповідно – прибутки перевізників. Крім цього, коштом львів’ян виграли і комунальний транспорт (нові великі автобуси якого зараз переповнені), і таксисти, і знову ж ті самі перевізники, які отримали ліцензію на 5 років.
Для термінового виправлення транспортної кризи, ми ухвалюємо наступні рішення:
1. Створити громадську ініціативну групу, яка підготує установче засідання громадської комісії з питання реформування схеми руху маршрутних таксі у складі компетентних фахівців, а не чиновників «за посадою».
2. Громадська комісія повинна оперативно вивчити і проаналізувати транспортні проблеми міста, та запропоновувати шляхи їхнього вирішення.
Від імені громади міста Львова, звертаємося до міської влади з наступними вимогами:
1. 28 грудня 2011р., за підсумками засідання конкурсного комітету (організатором якого є управління транспорту та зв’язку департаменту житлово-комунального господарства та інфраструктури Львівської міської ради) визначено переможців – перевізників, які повинні здійснювати перевезення міськими автобусними маршрутами. Оскільки в діях організаторів конкурсу є ознаки непрофесійності, безвідповідальності та корупції, а самі результати конкурсу суперечать засадам місцевого самоврядування та добросовісної конкуренції (зокрема, порушені п.5, 12, 30 Постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 р. №1081), вважаємо результати та рішення конкурсної комісії незаконними та вимагаємо їх негайного скасування та проведення прокуратурою перевірки допущених комісією правопорушень.
2. До завершення роботи громадської комісії та проведення чесного конкурсу серед перевізників, відновити у Львові рух згідно попередньої схеми руху. Вони недосконалі, але вони їздили туди, де їм було фінансово вигідно, а отже, це було вигідно і пасажирам, які ними користувалися. При цьому поміняти статус «маршрутні таксі» на «міські автобуси» i визначити місця фіксованих зупинок, що автоматично зменшить безлад на вулицях та кількість заторів.
У випадку, якщо до 23 січня наші вимоги не будуть виконані міською владою, ми будемо надалі діяти в інтересах львівської громади усіма відповідними методами, організовуючи кампанію громадського опору безвідповідальній, корумпованій зграї, яка тепер засідає у Ратуші», - йдеться у заяві.

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

13:33

У Львові контрабандними ліками торгували через Інтернет

11:26

Без гарячої води залишились 28 вулиць

17:55

Львів’янка здобула шосту перемогу на Євро-2018

16:27

Громада виступає проти будівництва сміттєпереробного комплексу

14:48

Що вимагають львів’яни від міської влади

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus