ЛЬВІВ

Садовий звинувачує ЛАЗ у халтурі

0

Садовий звинувачує ЛАЗ у халтурі

Щодня від шести до дев’яти нових лазівських автобусів, які перебувають на обслуговуванні в АТП № 1, постійно ламаються. Замість того, щоб ремонтувати машини, які так необхідні у нинішній транспортній мережі, ЛАЗ просто «морозиться». Зокрема, уже два тижні дев’ять машин стоять у простої через поломки, а завод щодня годує обіцянками прислати спеціаліста. Про це під час сьогоднішнього брифінгу розповів журналістам  начальник відділу ремонту транспортних засобів на АТП-1 Олександр Кобіль.

За його словами, поламані автобуси мають проблеми із перемиканням передач (бо мають китайські комплектуючі – ред.), проблеми з паливною апаратурою, або ж мають побите скло. Запчастин, щоб полагодити автобуси, за словами О.Кобіля, ЛАЗ немає.

«В одного автобуса побите скло біля сидіння водія. В іншого протікає пічка обігріву салону. Ще є проблеми з перемиканням передач через китайські комплектуючі. П’ять автобусів, які мають німецькі двигуни «Дойс», мають проблеми з паливною апаратурою – машини не тримають обертів, глохнуть. Ми маємо проблеми з цими автобусами, бо у них закінчилася гарантія. А у Львові не існує сервісного центру з ремонту цих автомобілів і немає взагалі ніяких спеціалістів, які можуть нас проконсультувати. Зараз ведуться переговори з київськими представниками «Дойс», які заявили, що можуть надати дані послуги лише після певної оплати», - розповів О.Кобіль.

Що ж стосується тих поломаних автобусів, які мають гарантію, то Олександр Кобіль зазначив, що ЛАЗ досі не прислав свого спеціаліста. «Ці автобуси вже два тижні стоять на ремонті. На заводі щодня обіцяють прислати людину, але досі ніякого зрушення в цьому питанні немає», - сказав начальник відділу ремонту транспортних засобів на АТП-1.

Зі свого боку начальник транспорту та зв’язку ЛМР Микола Жук пояснив, що лазівські автобуси постійно ламаються, бо час їх експлуатації є нетривалим – від трьох місяців до півроку.

«Виходить, що кожен третій автобус, який ми взяли, постійно знаходиться на ремонті. Звичайно, що тих дев’ять автобусів погоди не роблять, але мені просто боляче, що є така проблема з Львівським автобусним заводом. Ми ж коли купуємо автобуси у свого заводу, ми ж хочемо, щоб люди і роботу мали, і щоб податки платилися. Але ми не маємо адекватної відповіді. Завод у той час шукає як обійти цю ситуацію, як вийти сухим із води», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Він також сказав, що матиме серйозну розмову з керівництвом ЛАЗу. «Цього тижня керівництво ЛАЗу буде у Львові і вони отримають від мене дуже серйозне попередження. Така ж позиція у Львівської облдержадміністрації. Це проблема, яка мучить всіх. Я мрію, щоби на вулицях Львова їздили і автобуси, і тролейбуси лише виробництва ЛАЗ, але вони мають їздити, а не вийшовши з виробництва одразу ламатися. Потрібно працювати над тим, що завод більш якісно працював. Звичайно, що ми будемо ставити питання про вищу якість автобусів, тоді ми їх будемо купувати», - сказав мер Львова.

Андрій Садовий також повідомив, що всі матеріальні витрати по ремонту поламаних автобусів відповідно будуть перекладені на завод.

«Додаткових коштів з бюджету міста Львова на ремонт автобусів ми виділяти не будемо. Автобусний завод має усе відремонтувати. За 10 автобусів ми ще не заплатили. Поки ситуація не буде виправлена, ми не заплатимо. У плані фінансів, ми тримаємо досить жорстку позицію. Ми будемо платити лише за той транспорт, який повністю відповідає технічним умовам. Це наша принципова позиція», - зазначив А. Садовий.

На обслуговуванні в АТП №1 є 33 автобуси виробництва ЛАЗ, з них п’ять – автобуси-гармошки. Щодня від 6 до 9 автобусів не виходить на маршрут через поломки. Вартість одного 13-тиметрового автобуса – 1 млн 560 тис. грн., (10-метрового – 1 млн 40 тис. грн.).

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

13:33

У Львові контрабандними ліками торгували через Інтернет

11:26

Без гарячої води залишились 28 вулиць

17:55

Львів’янка здобула шосту перемогу на Євро-2018

16:27

Громада виступає проти будівництва сміттєпереробного комплексу

14:48

Що вимагають львів’яни від міської влади

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus