ЛЬВІВ

На Львівщині запровадять навчально-методичні засоби для інклюзивної освіти

0

Львівська обласна рада підтримала наміри Академії друкарства впровадити навчально-методичні засоби для інклюзивної освіти в області. Для цього обрада дала доручення головному управлінню освіти Львівської облдержадміністрації віднайти хоча б 37 тис грн. на купівлю відповідного устаткування. Про це повідомляє прес-служба ЛОР.

Постійна комісія з питань освіти та науки Львівської обласної ради учора розглянула на  своєму засіданні програму Української академії друкарства “Розробка, виготовлення та апробація, впровадження навчально-методичних засобів для інклюзивної освіти з використанням інформаційно-поліграфічних технологій”.

Метою програми розробники визначають створення матеріально-технічної та технологічної основи, розробку та виготовлення прототипів і проведення апробації різних видів навчально-методичних засобів (зокрема, зі шрифтом Брайля) для інклюзивної освіти.

У питаннях апробації Українська академія друкарства взаємодіє з Українським товариством сліпих, Львівським навчально-виховним комплексом “Любисток”, Навчально-реабілітаційним центром “Левеня” та іншими організаціями. З комунальним закладом Львівської обласної ради „Навчально-реабілітаційним центром для дітей з вадами зору „Левеня" укладено угоду про співпрацю.

Результати програми будуть впроваджені у спеціальних дошкільних закладах, школах-інтернатах, спеціалізованих установах та спеціалізованих бібліотеках для осіб з обмеженими можливостями.

Комісія з питань освіти та науки підтримала програму та доручила головному управлінню освіти ЛОДА віднайти часткове фінансування програми „Розробка, виготовлення та апробація, впровадження навчально-методичних засобів для інклюзивної освіти з використанням інформаційно-поліграфічних технологій" у 2012 році в частині придбання устаткування в розмірі 37 тисяч гривень.

За ці кошти передбачається придбати ручний позолотний прес для формування рельєфних  зображень, шрифта Брайля, блінтового тиснення та тиснення фольгою, бігування і висікання матеріалів (25 тис. грн.), ріжучий плоттер (7 тис. грн.) та пристосування для обробки фанери, дерева та пластмас (5 тис. грн.).

Також депутати рекомендували Українській  академії друкарства звернутися до Канадсько-Українського проекту “Інклюзивна освіта дітей  з особливими потребами в Україні” з метою пошуку шляхів дофінансування програми. 

Довідка

Українська  академія друкарства – єдиний в Україні спеціалізований автономний вищий навчальний заклад, який готує фахівців всіх спеціальностей для видавничо-поліграфічної галузі. Цілий ряд розроблених в академії новітніх інформаційно-поліграфічних технологій можуть ефективно використовуватись для створення методичних засобів для навчання людей з різними видами вад розвитку.

Розробки академії були апробовані на семінарах, конференціях і отримали позитивну оцінку фахівців з інклюзивної (корекційної) освіти. 

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

13:33

У Львові контрабандними ліками торгували через Інтернет

11:26

Без гарячої води залишились 28 вулиць

17:55

Львів’янка здобула шосту перемогу на Євро-2018

16:27

Громада виступає проти будівництва сміттєпереробного комплексу

14:48

Що вимагають львів’яни від міської влади

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus