ЛЬВІВ

Наступного тижня покажуть положення боротьби з корупціонерами

0

Наступного тижня покажуть положення боротьби з корупціонерами

Наступного тижня буде оприлюднене положення про Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення, повідомляє прес-служба міністра юстиції.

Відповідний наказ, яким затверджене положення, цього тижня був підписаний Міністром юстиції Олександром Лавриновичем та направлений на державну реєстрацію. Про це йшлося у ході круглого столу «Шляхи впровадження Національної антикорупційної стратегії на 2011-2015 роки. Роль інститутів громадянського суспільства», який проводився Міністерством юстиції  19 січня за участю громадських організацій, чия діяльність спрямована на подолання корупції в державі.

Реєстр становитиме собою електронну базу даних, де міститимуться відомості про осіб, які вчинили корупційні правопорушення. Положенням буде визначено порядок формування, ведення, а також надання відомостей з нього.

До реєстру вноситимуться відомості про осіб, яких було притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень. Підставою для внесення до Реєстру відомостей про особу буде рішення суду, яке набрало законної сили, або наказ про накладання на особу дисциплінарного стягнення за вчинення корупційного правопорушення.

Як відомо, Президент України своїм Указом  від 5 жовтня 2011 року № 964/2011 доручив Мін‘юсту сформувати Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення. Указ було видано з метою забезпечення виконання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

 

Фото Рідна країна

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

13:33

У Львові контрабандними ліками торгували через Інтернет

11:26

Без гарячої води залишились 28 вулиць

17:55

Львів’янка здобула шосту перемогу на Євро-2018

16:27

Громада виступає проти будівництва сміттєпереробного комплексу

14:48

Що вимагають львів’яни від міської влади

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus