ЛЬВІВ

Черкаси хочуть стати на львівські транспортні граблі?

0

Черкаси хочуть стати на львівські транспортні граблі?

Нова транспортна мережа Львова зацікавила Черкаси, повідомляє прес-служба Львівської міської ради. «Модель дає можливість оперативно та стратегічно формувати транспортну систему, узгоджувати роботу різних видів громадського транспорту, моделювати різні пасажирські потоки та коригувати параметри маршрутної мережі для її оптимальної роботи», - розповів прес-службі начальник управління транспортної інфраструктури міста Черкаси Віталій Дядченко.
Нагадаємо, на реалізацію транспортної схеми Львова ЄБРР надав грант у розмірі 533776 євро.
«Результатом роботи моделі є схеми маршрутів громадського транспорту з необхідною кількістю транспортних засобів і громадського транспорту. Цю методику можна взяти за основу для планування і в Черкасах. Ми б хотіли, щоб французька компанія «Луїс Бергер» поділилась досвідом для розробки транспортної моделі нашого міста, оскільки вона спеціалізується на розробці та реалізації інфраструктурних проектів. Це компанія, завдяки якій у Львів прийшли інвестиції», - додає Віталій Дядченко.
Відповідно до процедур та політики ЄБРР Львівська міська рада провела тендер на обрання кандидата, який здатний продемонструвати відповідний досвід та можливість виконати це завдання у найкращий спосіб. Тендер розпочався в липні 2009 року. Компанія «Луїс Бергер» показала найкращі результати під час оцінювання тендерних заявок. Транспортна система реалізувалась у рамках «Проекту в галузі міського транспорту м. Львова – удосконалення регулятивного середовища для міської транспортної системи» у період з 19 квітня 2010 року до 30 червня 2011 року.
Як повідомила Наталія Шпак, адміністративний та логістичний менеджер компанії «Луїс Бергер» - Регіонального представництва по країнах СНД, розробляла транспортну схему міста команда з п’яти міжнародних та чотирьох місцевих експертів. Керівником команди був досвідчений міжнародний експерт Девід Ейч Джаретт, який виконував функцію менеджера проекту і експерта з питань громадського транспорту. Пан Джаретт має близько 40 років досвіду роботи в проектах і керівництва ними у галузі транспорту і перевезень. Він працював у Великобританії, країнах Північної Америки та у більш, як 30 країнах світу.

Фото Львівський портал

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

12:30

На Личаківському кладовищі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

10:31

Львівщина поглиблюватиме співпрацю із Євросоюзом в усіх напрямах

18:30

Стелу радянського Монумента Слави демонтують - мерія

16:34

У місті починають довгоочікувану реконструкцію вулиці

14:28

Львівські лучники успішно виступили на Чемпіонаті світу зі стрільби

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus