ЛЬВІВ

Львівські депутати не хочуть, аби мер їх вважав за баранів

0

Львівські депутати не хочуть, аби мер їх вважав за баранів

Депутати Львівської міськради та мер продовжують негласне протистояння. Словесна перепалка між ними виникла сьогодні, практично на самому початку сесійного засідання. Причиною міні скандалу у сесійному залі мерії стало формування порядку денного. Депутати вирішили поки що не розглядати питання щодо бюджету розвитку, оскільки проект ухвали є непідготовленим належно. Натомість міський голова Львова Андрій Садовий наполягав, аби це питання було внесене у порядок денний сесії й терміново розглянуте.

Аргументував міський голова тим, що необхідно погасити борги перед підрядниками.

«За виконані роботи минулого року ми завинили підрядникам понад 90 млн грн., зараз у нас на рахунку є 20 млн грн.. Зрозуміло, що на покриття всіх боргів цієї суми недостатньо, але ці кошти можна скерувати хоча б на виплату зарплат працівникам цих підрядних організацій. Йдеться про 390 організацій», - зазначив А.Садовий.

Натомість голова бюджетної комісії, свободівець Яромир Самагальський наголосив, що це питання (бюджет розвитку) непідготовлене належним чином, документ надійшов на розгляд депутатів лише учора. А йдеться не лише про виплати заборгованостей підрядникам, але й про повернення коштів по облігаціях та боргу «Львівводоканалу» за кредит від Світового Банку. А також у бюджеті розвитку мали розглядатися питання про затвердження переліку об’єктів, видатки на які у 2012 мали б проводитись із бюджету розвитку.

За словами Я.Самагальського, бюджетна комісія повинна більш детально ознайомитися з проектом бюджету розвитку.

«Я тішуся, що ви переживаєте за те, коли ми віддамо гроші Світовому Банку. Я ж буду робити усе, щоб якомога довше їх не платити. Наше завдання віддати борги підрядникам. Якщо проголосуємо зараз, то вже завтра можна віддавати борги. Що комісія має подивитися? Тій фірмі платити за роботу, чи іншій і за які заслуги. Усім треба платити», - відреагував на позицію депутата мер.

Своєю чергою Я.Самагальський парирував, що не варто приписувати депутатам те, чим займаються виконавчі органи. «Так і було минулого року, ми передбачили 30-40 млн грн. на погашення боргів підрядникам, а виконавчі органи вибирали кому платити, а кому ні. Відтак у нас досі є заборгованості не лише за минулий рік, але й за позаминулий», - зазначив Я.Самагальський.

Його колега по фракції Олег Махніцький додав: «Йде підміна понять. У бюджеті нема стрічки на виплату зарплат, а зазначено про повернення боргів юридичним особам. Не треба відноситися до депутатського корпусу, як до стада баранів».

Врешті депутати не погодилися сьогодні розглядати питання про бюджет розвитку.

Мер Львова після цього у коментарі журналістам заявив: «Це надзвичайна ситуація. Людям гроші сьогодні платити треба, а не тоді, коли депутати захочуть, з барського дозволу. Якщо б проголосували, могли б ці кошти виплачувати починати, тим паче, що є 20 мільйонів. Але депутати проти. Не розумію цього. Може хочуть, щоб кожен прийшов, покланявся. Буду наполягати на розгляді цього питання на наступному засіданні».

 Фото: Львівський портал

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

13:33

У Львові контрабандними ліками торгували через Інтернет

11:26

Без гарячої води залишились 28 вулиць

17:55

Львів’янка здобула шосту перемогу на Євро-2018

16:27

Громада виступає проти будівництва сміттєпереробного комплексу

14:48

Що вимагають львів’яни від міської влади

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus