ЛЬВІВ

Депутат Кужелюк вимагає детальних розрахунків щодо електронного квитка

0

Сьогодні на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради, під час обговорення питання запровадження електронного квитка, депутат Юрій Кужелюк звернувся до виконавчих органів з вимогою представити економічні розрахунки доцільності впровадження електронного квитка у громадському транспорті Львова. 
«Минулого разу я голосував за електронний квиток. Однак цього разу, якщо його впроваджуватимуть ті, хто  «подарував» Львову нову транспорту схему і це теж супроводжуватиметься великими проблемами, то голосувати «за» ні в якому разі не можна. Насамперед потрібно мати повне економічне обґрунтування проекту, знати об’єм разових затрат,  в тому числі на закупівлю валідаторів  на кожні двері кожного транспортного засобу, плюс резерв, ручні валідатори для контролерів, витрати на сервісні центри і так далі. Жодних таких точних розрахунків міська рада не має», - заявив Юрій Кужелюк.
Відтак депутат запропонував відповідне протокольне доручення сесії Львівської міської ради, згідно з яким на пленарне засідання сесії міськради та на розгляд постійних депутатських комісій представити вичерпну інформацію щодо проблемних питань, що виникли при впровадженні електронного квитка.  «Електронний квиток – це зручно і це є практика розвинених європейських міст. Однак ми повинні перед його впровадженням знати, скільки коштуватиме проїзд, щоб потім не було непорозумінь, у Ризі одноразова поїздка коштує 0.5 лата, тобто 1 долар , також там заборонені трансфери і відносна виручка значно більша, ніж буде у Львові. Ми мусимо знати, яку суму вкладатиме місто, видатки перевізників, включаючи рентабельність їх роботи, об’єм очікуваного пасажиропотоку, а також хто компенсовуватиме проїзд пільговиків. Тільки після обговорення на сесії детального економічного обґрунтування, можна об’єктивно приймати рішення про впровадження електронного квитка, не ризикуючи значним підняттям ціни на проїзд, банкрутством підприємства, додатковими затратами у міському бюджеті, або розвалом системи оплати», - сказав Юрій Кужелюк.
На сьогоднішній сесії депутати відклали розгляд питання про впровадження системи електронного квитка у львівському пасажирському транспорті.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

12:34

Пасажири Львівського трамвая побили контролера (Відео)

10:32

Активісти цукерками пікетували магазин «ROSHEN» у Львові

18:23

У Львові вчити дітей протидії корупції будуть вже с початкових класів

16:35

У двох працівників навчальних закладів на Львівщині виявлений туберкульоз

14:30

На Львівщині зміцнюють охорону кордону

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus