ЛЬВІВ

Депутати віддають у приватні руки ділянку, що готували на продаж з аукціону

0

Депутати Львівської міськради учора, під час пленарного засідання сесії, проголосували за ухвалу «Про погодження гр. Настасюк Л.Ф. місця розташування земельної ділянки та на надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Любінській, 29». «За» цю ухвалу проголосувало 47 міських обранців.

Зокрема, в ухвалі зазначено: «погодити громадянці Настасю Людмилі Федорівні місце  розташування земельної ділянки та надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею0,0820 гана вул..Любінській,29 у власність для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку за рахунок земель, що не надані у власність або користування, за функцією використання  - землі житлової забудови».

Варто зазначити щодо проекту цієї ухвали були зауваження від юридичного управління міськради  та голови Франківської райадміністрації. У зауваженні зазначено, що ухвалу слід розглядати із врахуванням звернення БФ «Спадщина  Митрополита Шептицького».

Раніше Благодійний Фонд «Спадщина  Митрополита Шептицького» також звертався до міськради з проханням про надання цієї ж ділянки. Однак тоді депутати відхилили цей проект ухвали.

Також депутати минулого року не погоджували надання цієї ділянки й для передачі гр..Настасюк. Як свідчить витяг з протоколу засідання постійної депутатської комісії землекористування, обранці вирішили: «Не погодити. Враховуючи наявність декількох претендентів доручити підготувати земельну ділянку на конкурентних засадах».

Учора перед голосуванням міський голова Андрій Садовий також нагадав, що згадана земельна ділянка готується до виставлення на земельний аукціон, проте це зауваження було проігнороване. Після позитивного голосування міський голова не втримався від сарказму: «Вільна ділянка, дивіться, яка красуня просто».

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

15:14

У Львові визначили найкращих триатлоністів України

13:56

У Львові введуть мораторій на попсу

12:13

Представники НАТО проінспектують Яворівський полігон

10:49

«Пласт» хоче зібрати один мільйон гривень

17:25

Куди у Львові краще не ходити

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus