ЛЬВІВ

У четвер обговорять питання перетину кордону на час Євро

0

2 лютого 2012 року відбудеться розширена колегія, присвячена обговоренню процедури перетину державного кордону. 

На порядку денному - спрощення митних та паспортних формальностей для іноземних уболівальників, євро-коридорів в автомобільних пунктах пропуску, створення виділених стійок в авіа та залізничних пунктах пропуску, консульська підтримка уболівальників та цільових груп. Захід відбудеться за участю керівництва Державної прикордонної служби, представників Місцевого оргкомітету та Європейської футбольної асоціації. Про це Інформаційному центру «Україна-2012» повідомив директор турніру Маркіян Лубківський.  

«Якщо мова йде про автомобільні переходи – має бути запроваджений простий алгоритм. За нашими прогнозами, особливо буде навантажений західний кордон: багато людей приїде з Європи на автомобілях.  Сьогодні ми говоримо про те, що прикордонний, паспортний і митний контроль мав би здійснюватись за спрощеною процедурою. Найбільш прийнятний варіант – проходження в одній точці, наприклад, на польському боці. Для того, щоб людина вже більше не підпадала під контроль, а вільно рухалася за своєю програмою», - зауважив директор турніру. 

За його словами, під час колегії сторони обговорять питання сервіс-орієнтованого підходу до гостей в автомобільних, залізничних та повітряних пунктах пропуску, а також облаштування прикордонної території знаками орієнтування, щоб люди розуміли, в якому напрямі рухатися по країні.

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

12:44

Карантин у частині львівських школах продовжили до кінця тижня

11:18

У Сколе депутати міськради чергуватимуть біля смітників

18:36

Між Львовом і Закарпаттям хочуть запустити "Інтерсіті"

16:32

Фільм «Cерце мами Гонгадзе» відібрали на український Оскар

14:24

У Львові виявили бочки бойовими отруйними речовинами

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus