ЛЬВІВ

Влада заважає іноземцям нагодувати українців дешевими продуктами

0

Влада заважає іноземцям нагодувати українців дешевими продуктами

Міжнародні мережі супермаркетів, які торгують обмеженим асортиментом товарів за низькими цінами не йдуть в Україну через економічну та політичну нестабільність і бюрократію. Про це розповіла Катажина Тварджик, яка досліджує український ринок роздрібної торгівлі в британській консалтинговій компанії PMR Publications.
Для прикладу, найпопулярніша німецька мережа супермаркетів-дискаунтерів, компанія Lidl, представлена вже у 26-и країнах Європи, наразі навіть говорити не готова про можливість відкриття дешевих магазинів в Україні.
"Ще до розпалу кризи 2008 року мережа Lidl робила спроби налагодити співробітництво з українським оператором – мережею "Караван", щоб розвивати мережу дискаунтерів в Україні. Проте процес зупинився на етапі переговорів", - розповів Ігор Гугля, директор консалтингової компанії в галузі роздрібної торгівлі GT Partners.
Ще однією перепоною для іноземних інвесторів є українські компанії, які знають, як працювати з органами місцевої влади, а також більше враховують потреби українських споживачів. Варто також зазначити, що "жорсткі" дискаунтери передбачають економію на всьому – на розмірах приміщень, рекламі, освітленні, кількості персоналу. Левову частку асортименту таких магазинів складають продукти власного виробництва, так званий "private-label". Завдяки економії на упаковці, рекламі, власній мережі логістики забезпечується мінімальна ціна базових продуктів. В Україні ж такий формат може не прижитись, бо населення звикло до комфортних покупок з широким асортиментом продуктів, якісним обслуговуванням та приємним сервісом.

ТСН

Фото - Львівський портал

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

13:33

У Львові контрабандними ліками торгували через Інтернет

11:26

Без гарячої води залишились 28 вулиць

17:55

Львів’янка здобула шосту перемогу на Євро-2018

16:27

Громада виступає проти будівництва сміттєпереробного комплексу

14:48

Що вимагають львів’яни від міської влади

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus