ЛЬВІВ

Електронний квиток коштуватиме перевізникам десятки тисяч євро

0

Електронний квиток коштуватиме перевізникам десятки тисяч євро

Львівські пасажирські автоперевізники змушені будуть витратити десятки тисяч євро  для того, щоби запровадити в себе систему електронного квитка. Це випливає зі слів начальника управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій Львівської міськради Сергія Кіраля.

За даними чиновника, комплект  обладнання на один транспортний засіб  для перевізника буде коштувати не більше 2,5 тис. євро. Відтак перевізники, що експлуатують десятки одиниць транспорту, змушені будуть викласти грубі гроші.

Однак для них це вже жорстока реальність, бо, як твердить заступник начальника управління транспорту і зв`язку міськради Андрій Білоус, в угодах, що їх підписали перевізники наприкінці минулого року закладено умову, про те, що вони погоджуються на впровадження такої системи.

С.Кіраль каже, що місто в особі майбутнього СП  зможе запропонувати обладнання зі лізинговими схемами, якщо перевізники на це погодяться.

«Якщо буде потреба, ми готові запропонувати і лізингові схеми, тобто розтермінувавши цю оплату на довший термін», - наголосив Сергій Кіраль.

За словами С.Кіраля, закупівля і встановлення системи може зайняти до 4 місяців, плюс ще до двох місяців може зайняти тестування і запуск системи.

Він також розповів, що загальна сума інвестицій на проект створення СП з латвійською фірмою «Ригас карте» становитиме максимум 42 млн грн.

«Загальна сума інвестицій, що становить 41-42 млн грн. Це в 4-5 разів менше, ніж  вартість проекту в Ризі. Ця сума залучатиметься наступним чином: частина з власного капіталу спільного підприємства, що становитиме 7,7 млн грн. Половина цієї суми – близько 3,8 млн грн. – сума, що формується із коштів АТП № 1, тобто це єдина сума, яка формуватиметься міським бюджетом, решта – за рахунок нашого партнера» - сказав С.Кіраль.

За його даними, решта 28,5 млн грн планують взяти в комерційному банку. «Ми провели переговори з 5-6 банками і вони готові з нами працювати, при цьому вони не вимагають жодної застави комунального майна. Заставою буде обладнання, яке буде закуповуватися для впровадження системи електронного квитка. І, звичайно, бізнес-план показує грошові потоки, які формуються, що є своєрідною гарантією для банку. Нашими партнерами також запропоновано 5,5 млн грн в якості відтермінування плати за обладнання. Це фактично безвідсоткова позика, яка буде надана на 2-3 роки» - наголошує чиновник.

«Леокарт» отримуватиме не більше 15% від продажу квитка для  забезпечення своєї діяльності: обслуговування позики і обслуговування інвестиційних коштів, які будуть вкладені кожним з учасників.

Також обидва чиновники запевнили, що впровадження цієї системи не призведе до здорожчання проїзду.

За словами заступника начальника управління транспорту та зв’язку Андрія Білоуса, введення електронного квитка сприятиме формуванню прозорої системи планування транспортної інфраструктури міста.

Виконавчі органи влади вже кілька разів виносили на розгляд сесії питання про створення СП «Леокарт», однак депутати так і не підтримали цей проект.

Фото Львівський портал

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

13:33

У Львові контрабандними ліками торгували через Інтернет

11:26

Без гарячої води залишились 28 вулиць

17:55

Львів’янка здобула шосту перемогу на Євро-2018

16:27

Громада виступає проти будівництва сміттєпереробного комплексу

14:48

Що вимагають львів’яни від міської влади

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus