ЛЬВІВ

Поляки можуть спростити контроль за пасажирськими перевезеннями на час Євро-2012

0

Міністерство інфраструктури Республіки Польща розгляне можливість спрощення контролю дозвільних документів на перевезення пасажирів українськими автоперевізниками, повідомляє Міністерство інфраструктури України.

Це питання обговорювалось під час засідання Змішаної українсько-польської Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень, що проходило 31 січня -1 лютого 2012 року у Києві.

Польська сторона під час обговорення транспортування пасажирів-уболівальників до Євро-2012 року повідомила, що можливо за 14 днів до проведення та впродовж 14 днів після проведення турніру в рамках лібералізації перевезень контролюючі органи Польщі не вимагатимуть в українських перевізників дозвільних документів на здійснення пасажирських перевезень.

Крім того, під час засідання українська та польська делегація встановили остаточну квоту дозволів для здійснення пасажирських перевезень у 2012 році і попередню на 2013 рік на рівні 250 дозволів для перевізників кожної з країн: по 150 пасажирських "порожніх" та по 100 пасажирських "маятникових". Термін дії дозволів автоматично подовжено до 31 січня 2013 року.

Сторони позитивно оцінили розвиток пасажирських перевезень між Україною і Польщею та висловили готовність співпрацювати у відкритті нових регулярних автобусних маршрутів між країнами. Нині ж існує 76 регулярних ліній пасажирського сполучення між Україною та Польщею.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

12:30

На Личаківському кладовищі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

10:31

Львівщина поглиблюватиме співпрацю із Євросоюзом в усіх напрямах

18:30

Стелу радянського Монумента Слави демонтують - мерія

16:34

У місті починають довгоочікувану реконструкцію вулиці

14:28

Львівські лучники успішно виступили на Чемпіонаті світу зі стрільби

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus