ЛЬВІВ

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

На Львівщині голову сільради звинувачують у розкраданні коштів

0

На Львівщині голову сільради звинувачують у розкраданні коштів

На час будівництва один поверх загадково щез

Активісти та місцеві депутати у с. Гребенів Сколівського району Львівської області звинувачують голову сільради Ярослава Кожана у причетності до розкрадання коштів, які були передбачені на будівництво двоповерхового дитячого садка, повідомляє «Коментарі.Львів» з посиланням на Zaxid.net.

На цей час на будівництво наклали арешт. Сьогодні, 1 листопада, Львівський апеляційний суд залишив цю ухвалу без змін.

Про будівництво дошкільного закладу завели мову ще наприкінці 2013 року, а вже у 2014-му стартували роботи. Проте у травні мешканці Гребенова звернули увагу, що збудовано лише одноповерхову накриту будівлю. Всередині голі стіни, тому діти там навчатись не можуть.

«Я особисто голосував за проект садочка, який мав мати два поверхи. Зараз у нас одноповерхова будівля, тобто в процесі будівництва один поверх щез. Спочатку ми намагались залагодити це питання та звертались до сільського голови, однак не знайшли ніякого розуміння. Почалось розслідування, звертання до органів поліції, прокуратури Сколівського району і дійшли до суду. Суд, врешті-решт, наклав арешт на будівництво цього садочка», ― пояснив депутат Гребенівської сільської ради Павло Брюхін.

Арешт, який наклав слідчий суддя Сколівського районного суду, сільський голова Ярослав Кожан оскаржив у Львівському апеляційному суді, який, проте, сьогодні, 1 листопада, залишив ухвалу слідчого судді без змін. На листопад запланована уже друга будівельна судово-технічна експертиза державної служби, яка має визначити відхилення від проекту під час будівництва.

Водночас місцеві активісти та депутати звинувачують сільського голову Ярослава Кожана у розкраданні частини виділених на будівництво дитсадка коштів, оскільки  нинішній стан будівлі не відповідає заплановоному у проекті.

Як зазначив депутат Гребенівської сільської ради Павло Брюхін, «після замороження будівництва сільський голова Ярослав Кожан на кожній сесії намагається протиснути ще 300-600 тис. грн нібито на добудову садочка, який вже викликає сумнів».

Нагадаємо, Ярослав Кожан став головою сільської ради у 2010 році. За словами активістів, він, не порадившись ні з ким, самостійно вирішив, з якою компанією укласти договір про співпрацю. Так підрядником стало ПП «Назар». На будівництво садка було виділено майже 1 млн грн, проектом було передбачено будівництво двох поверхів, однак сільський голова без погодження з депутатами вирішив змінити план проекту і збудували одноповерховий будинок. Згодом спеціалісти провели будівельну експертизу і виявили безліч порушень. Наразі триває слідство.

Фото: http://www.volynnews.com/

Інформація за темами: Львівщина, чиновник, розкрадання коштів, дитсадок, будівництво

Новини партнерів

Новини Trembita.info

Останні новини

17:11

Куди піти у Львові знає list

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus