ЛЬВІВ

Автоматичний вимикач на захисті майна та життя

0

Автоматичний вимикач на захисті майна та життя

Прилади для аварійного вимкнення подачі струму врятувати тисячі осель від пожеж

 

Згідно з даними Державної служби України з надзвичайних ситуацій, за 2016 рік в країні сталося понад 65 тисяч пожеж. Другою за поширеністю причиною, після необережного поводження з вогнем, є несправності електроприладів та порушення правил техніки безпеки їх експлуатації. Понад 10 тисяч об’єктів було пошкоджено чи знищено вогнем за рік. Тому дотримання всіх правил ТБ та встановлення захисного обладнання мереж – питання першої важливості.

Одним з головних засобів попередження пожеж є оснащення побутових електромереж приладами для аварійного вимкнення подачі струму. Відсутність запобіжників, а також свідома заміна одноразових засобів захисту мереж на так звані «жучки» - часто стають причиною короткого замикання. Незахищені мережі не здатні своєчасно реагувати на виникнення неполадок та порушення режиму роботи, тому в них пожежі виникають найчастіше. Автоматичні багаторазові засоби захисту мереж – один з найефективніших профілактичних протипожежних засобів. Представлені в каталозі за адресою http://price.ua/catalog4129.html  автоматичні вимикачі призначені як для побутового, так і промислового застосування. Встановивши такий прилад, ви захистите мережу від перевантажень та коротких замикань, прилади – від несподіваного виходу з ладу, а життя та майно – від ураження струмом та пожежі.

Здебільшого, необхідність в модернізації захисних вузлів не стосується мешканців будинків нової забудови, а також тих, де проводилася планова заміна лічильників. В них, як правило, сучасні запобіжники на вході вже є в наявності. А от мешканцям багатоквартирних будинків та приватного сектору старої, ще радянської забудови – слід подбати про захист. Пробкові запобіжники, що встановлюються на квартирних щитках багатоповерхівок, не завжди здатні витримувати сучасне навантаження, крім того, заміна плавкої вставки потребує її правильного вибору. Це призводить до того, що пробка, яка часто перегорає в незручний час, спонукає деяких споживачів використовувати «жучки». Заміна пробки на багаторазовий автоматичний запобіжник значно полегшує життя: вам не потрібно кожного разу витрачати час на пошуки потрібного запобіжника, а електрична мережа надійно захищена від КЗ та перевантажень.

При виборі автоматичного вимикача зверніть увагу на силу струму, на яку він розрахований. Для окремого приєднання таких приладів, як електрична кухонна плита чи бойлер, достатньо включити в їх електричне коло запобіжник на 10 ампер. А от для живлення всього будинку чи квартири – рекомендується автоматичний вимикач на 25 А або більше (залежить від навантаження на мережу). Для побутових споживачів, що потребують живлення від однофазної мережі 230 В, необхідні прилади на 1 або 2 полюси. Триполюсні та чотириполюсні вимикачі застосовуються з обладнанням, для живлення якого потрібне джерело промислового стандарту – 400 (380) вольт трифазного змінного струму.

Інформація за темами: купити автовимикач на ПрайсУА, прилад для вимкнення подачі струму, автовимикач, пожежа

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

16:22

Виставку давньої вишивки та побуту відкрили у Жидачеві (ФОТО)

14:31

На Львівщині зафіксовано спалах кору

12:27

Львівська облрада заявила про підтримку нового закону про освіту

10:18

Археологи Львова виявили цінну знахідку

19:20

На Львівщині колишнього мера оштрафували за корупцію

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus